2733
2739
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
بله میشناسم..فوق العاده حاذق هستند و با اطلاعات و همچنین با حوصله...من پیشش رفتم...خیلی خوش اخلاق هستند...تو شبکه جام جم هم همیشه برنامه دارن..ولی چون مسیرش واسه من طولانی بود و من هم شاغل بودم مقدور نبود که تحت نظر ایشون باشم..متاسفانه
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرزانه جان ببخشید که اومدی نبودم سایت دچار مشکل اصلا نمیتونم پست بزارم فرزانه جان خیلی خوشحال شدم که گفتی دکتر خوبیه مسیرش به من نزدیکه فقط میخواستم بدونم دکتر خوبی هست ؟؟ برای مریض وقت میزاره شما که دیگه پیشش نرفتی از سزارینش خبر داری چه جوری سزارین میکنه دختر خاله م پیش یه دکتر سزارین شد اصلا درد نکشید فقط دیگه دکترش عمل نمیکنه ممنون میشم ازت
فرزانه جان راستی چه زمانی توی جام جم برنامه داره ؟؟

سلام

از اين تاپيك خيلي گذشته

ميشه لطفا اگر كسي پيش ايشون رفته بگه تجربه ش رو

هم از نظر هزينه اضافه كه آيا دريافت ميكنن يا نه؟

و هم از نظر زايمان طبيعي، چون برام طبيعي بودن خيلي مهمه

و هم از نظر برخورد پرسونل پارسيان

ممنون ميشم كمك كنيد  

2738
خانم دکتر حاجیان بهترین هستن چقدر این خانوم خوش برخورد وبا انرژی هستن تشخیصشونم عالیه اصلا بی جهت دا ...

تهران هستش؟؟؟ویزیت چقد؟سونو هم داره تو مطبش؟؟پولکی هس یا نه؟

2706