2703
2553
عنوان

خانما دکتر پوران حاجیان متخصص زنان و میشناسید

| مشاهده متن کامل بحث + 34149 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد خوبه ك من عاشقشم،مهربون،خوش اخلاق،حرفه اي،اهل پول و زيرميزي نيس.

خدا حفظش كنه و بهش طول عمر بده،فوق العاده انسان شريف و درستي هستن.

بيمارستان پارسيان هم از لحاظ رسيدگي و برخورد پرستار و پرسنل خيلي خوب بود و من راضي بودم

متاسفم که زمانم رو هدر دادم در مطب ایشون. ایشون باید فروشنده میشد نه پزشک. فقط دنبال مارکتینگینگم! بداخلاق‌ترین و بدرفتارترین دکتری که دیدم. اصن در شان یه پزشک رفتار نمی‌کنه. توی مطب هم که کارت نمی‌ذاره کسی بکشه که مالبات نده احتمالا!؟ ویزیت ۶۰ تومن گرفت ۵۰ تومن نامه‌ی بیمه تکمیلی داد؟ نمونه گیری کرد واسم ۱۵۰ تومن واسه نمونه‌ فقط گرفت😲 که اونم گند زد از ازمایشگاه زنگ زدن که کم بوده و دوباره باید برم! . داروهایی هم که دادی الکی گرون بود و درمانم نکرد. اصن یه جوری رفتار کرد من سوالام خشک شد توی دهنم.واقعا حالم بد شد! متاسفم واسه تک‌تک ادمایی که زمانشون رو در مطب ادمی مثل ایشون که فقط با مارکتینگ و پیح اینستا و تلویزیون شلوغ کرده، می‌گذرونن.

2456
متاسفم که زمانم رو هدر دادم در مطب ایشون. ایشون باید فروشنده میشد نه پزشک. فقط دنبال مارکتینگینگم! ب ...

ویزیت رو همون ۵۰ گرفته بودند. این مورد رو چک کردم حسابم رو دیدم اشتباه کردم.

سلام دوستان در مورد خانوم حاجیان میخواستم اطلاعات بهتری داشته باشم  کسی میتونه کمکم کنه ؟ چون ...

عزیزم خیلی از سوال شما میگذره ولی وظیفه دونستم راهنماییتون کنم شاید کارساز بود

دکتر حاجیان بینهایت زبر دست و متبحر هستند در انجام عمل های رحم مخصوصا فیبروم 

مادر من ۲ سال پیش یه فیبروم ۲۰ سانتی رو از رحمش خارج کرد البته نیاز به حفظ رحم نبود و با نظر خودمون رحم هم تخلیه شد ولی بعد از عمل  به اون بزرگی ذره ای درد و ناراحتی نداشت اصلا در انتخابت شک نکن در این زمینه بهتریته

وای نمیدونم این فیبروم چیه همه دچارش شدن از دخترا تا خانوما منم مجردم فیبروم دارم تحت نظر دکتر حاجیانم خیلی راضیم فعلا کنترلم میکنه و تاکیدی به عمل نداره برام من که خیلی راضیم ازشون مشکل کیستم داشتم پیش ایشون برطرف شد امیدوارم این مشکلمم برطرف بشه

2714
وای نمیدونم این فیبروم چیه همه دچارش شدن از دخترا تا خانوما منم مجردم فیبروم دارم تحت نظر دکتر حاجیا ...

منم پریودام منظمه تقریبا ولی خب شکمم بزرگ‌شده یه دکتر میگه عمل کن یه دکار میگه نکن ...از عملم میترسم نمیدونم چه کار کنم

منم پریودام منظمه تقریبا ولی خب شکمم بزرگ‌شده یه دکتر میگه عمل کن یه دکار میگه نکن ...از عملم میترسم ...

اگه کوچیک باشه احتیاج به عمل نیست منم از عملش میترسم ولی به من گفت عمل نمیخاد چون کوچیکه کاریش نداریم فقط نباید چاق بشی

متاسفم که زمانم رو هدر دادم در مطب ایشون. ایشون باید فروشنده میشد نه پزشک. فقط دنبال مارکتینگینگم! ب ...

دوست عزیز بجای توهین و خرعبلاتی که به ذهنت میاد یکم تحقیق کن بعد اظهار نظر کن وگرنه  در صورت داشتن اطلاعات و شناخت کامل از ایشون داشتی به خودت اجازه نمی دادی همچین چیزی بگی..... 

2706