2737
2739
عنوان

کنکورلعنتی😭

196 بازدید | 32 پست

هرچندبرای کنکورامسال هیچی نتونستم بخونم بخاطرمدرسه اماالان که نتایج اومده جلومامانم اینا کلی شرمندم..اخه این عدالته منی که تویه شهرکوچیک باکمترین امکانات هستم هی استرس داشته باشم واونی که توکلان شهرتهران وتبریزو..هست خیلی راحت بدون هزینه اضافی بجزمدرسه رتبه برتربشه..من اگه خودموهم بکشم3رقمی نمیشم😭خدایاقربوت حکمتت پولدارم نیستم برم مشاوروکلاس..اصلانمیدونم برای کنکور چطوربایدبخونم...دلم میخادمامانم سال دیگه این موقع خوشحال باشه اما چطوری...

میشه عزیزم اینا هم کلاس نرفتن همون رتبه یک پارسال قوچانی بود همشهری خودمون دوست داداشم اون رتبه یک اورد داداش من ۵۰هزار شد توی یک مدرسه هم میرفتن داداش من کلاس کنکور میرف اون توی خونه خوند هیچ ربطی نداره بستگی به تمرکزی ک میذاری روی درس و هوش خودت داره 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خیلی اشتباه فک میکنی که کسی که تو شهر بزرگه بدون خرج اضافه ای به جز مدرسه میتونه رتبه بشه

من با اینکه مدرسمم عالی بود تیزهوشان بود

حداقل ۳۰ ملیون شایدم بیشتر خرج کلاسام و مشاور و کمپ و کتابخونه و کتاب و جزوه هام شد

و البنه نه تنها من بلکه همه هم کلاسیام و اطرافیانم هم هزار تا کلاس میرفتن

متاسفانه نظام اموزش ما مشکل داره که تا کسی خرج نکنه نتیجه نمیگیره

ولی خب دیگه از تلاش کردنم نمیشه فاکتور گرفت

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2740

عزیزم ما هم توی یه شهر کوچیک زندگی میکنیم پسر خواهرم سوم دبستان بود جهش زد بعد  موقعی که دیپلم گرفت 25 تا از امتحانات کانون شرکت کرد یعنی کلاس نمیرفت فقط امتحان هاشو شرکت میکرد بعد رتبش شد 731 الان هم سال سوم پزشکی تهران هست

اخه امکانات چه تاثیری داره مهم اینه بخونی

دختر داییمو دو ساله قشنگ نمیبینبم همش تو اتاق بود رتبش شده ۲۰۰ 

تو اتاقش چه امکاناتی داشت مدرسشم دولتی

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
عزیزم خیلی اشتباه فک میکنی که کسی که تو شهر بزرگه بدون خرج اضافه ای به جز مدرسه میتونه رتبه بشه من ...

پس منی که پول ندارم حتی پیش یه مشاورتحصیلی ساده برم که راهنماییم کنه نبایدبه ارزوهام برسم

منم مث تو تازه بعضی مهپعلمامون داغون بودن

خودمو کشتم شدم ۶۵۰۰

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
2706