2737
2739
عنوان

بارداری شیمیایی

627 بازدید | 14 پست

بچه توروخدا اگه کسی تجربه داره بهم بگه که چطوری درمانش کردن  و الان بچه دارن یا نه

من یه بار ۸ ماه پیش داشتم یکبارم هفته ی پیش

دارم دیوونه میشم 

تا حالا نشنیدم بارداری شیمیایی ینی  چی

ولی عزیزم خدابخاد کاری کنه میکنه پس خودتو درگیر این مسایل نکن وامیدداشته باش به بالایی

تا حالا نشنیدم بارداری شیمیایی ینی  چی ولی عزیزم خدابخاد کاری کنه میکنه پس خودتو درگیر این مسا ...

یعنی بتا میره بالا ولی ادامه پیدا نمیکنه و بعد از تقریبا یک هفته پریود شروع میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوبار اینجوری شدم..بارداری اولم بدون مشکل بود...بارداری دومم متاسفانه بچه تو ۲۱هفتگی پرکشید رفت...بعدش دوبار اینجوری حامله شدم

بار دوم رفتم دکتر ببینم از چیه

کلی ازمایش و سونو اینا هیچ مشکلی نبود 

بعد یه سری تقویتی داد برا خودم و شوهرم...

سه ماهی استفاده کردم نتیجه نگرفتم

دیگه گذاشتم کنار داروها رو بیخیال زمان اقدام اینا شدم

درست همون ماه پسرمو حامله شدم

2742
من دوبار اینجوری شدم..بارداری اولم بدون مشکل بود...بارداری دومم متاسفانه بچه تو ۲۱هفتگی پرکشید رفت.. ...

مال من اصلا جنینی تشکیل نمیشه،فقط بتام میره بالا بعد یه دفعه پیاد پایین،تحمل ندارم دوباره اتفاق بیفته برام،دکترا هم تا سه بار میگن عادیه ،دیگه نمیدونن ادم با یه بارشم داعون میشه

خدا پسرتو برات حفظ کنه عزیزم،برای منم دعا کن 

مال من اصلا جنینی تشکیل نمیشه،فقط بتام میره بالا بعد یه دفعه پیاد پایین،تحمل ندارم دوباره اتفاق بیفت ...

برا منم بتا میرفت بالا بعد یه هفته پریود میشدم

شوهرت ازمایش داده؟

این حالت معمولا بخاطر ضعیف بودن اسپرم هسن

مممنون ازت ایشالله زودی دامنت سبز بشه

مال من اصلا جنینی تشکیل نمیشه،فقط بتام میره بالا بعد یه دفعه پیاد پایین،تحمل ندارم دوباره اتفاق بیفت ...

عزیزم برای بارداری شیمیایی باید تو اقدام هم اسپرین مصرف کنی خون به جنین نمیرسه  یا خون تو جفت لخته میشه جنین رشد نمیکنه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

شما بلاخره باردار شدین ؟منم دوبار بارداریم شیمیایی شد

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
2740
وای شکرررررر خدا چیکار کردی عزیزم خودش حل شد؟؟؟؟؟

مرسی گلم فقط سه ماه ویتامین دی و ای و فولیک اسید خردم اقامم ویتامین ای میخرد بعدش خودش حل شدپریودام منظم بود 

مرسی گلم فقط سه ماه ویتامین دی و ای و فولیک اسید خردم اقامم ویتامین ای میخرد بعدش خودش حل شدپریودام ...

عزیزم ویتامین دی روزی خوردی یا ماهی ؟؟؟منطور هم روز یا ماهی یک عدد 

بعد سقط دکتر رفتی یاد خودت خوردی اینارو

عزیزم ویتامین دی روزی خوردی یا ماهی ؟؟؟منطور هم روز یا ماهی یک عدد  بعد سقط دکتر رفتی یاد خودت ...

هفته ای یه ۵۰۰۰۰ دکتر رفتم داد اینارو آزمایش ویتامین دی و پرولاکتین دادم یه چکاب کامل هم دادم سونو رحم تخمدان هم شدم مشکلی نداشتم فقط ویتامین دی کم بود 

عزیزم من تایپیک‌های قبلی شما رو خوندم و متوجه مشکلاتتون با همسرتون شدم، اما نمی‌فهمم با این وضعیت چرا اصرا به بچه آوردن داری؟ توروبه‌خدا برای بچه اقدام نکن... دنیای زن با اومدن بچه بسیار نسبت به قبل سخت‌تر میشه، خصوصا شما که همسرتون هم اصلا درکتون نمی‌کنه. اگه الان گاهی بتونی بهش سر مشکلی اعتراض کنی، بعد از تولد بچه همونم نمی‌تونی، چون مدام باید به فکر بچت و آرامشش باشی...

خواهش می‌کنم اگه هنوز باردار نشدی، دیگه این کار رو نکن. 

بچه‌ها گناه دارن که بیان تو دنیا و شاهد دعوای مادر وپدر باشند و همش با استرس بزرگ بشن

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
2706