2733
2739
کمبود کلسیوم آهن وبتامین ب کلی دلیل داره من که مردم زنده شدم خداروشکر خوب شد کمبود ویتامین بود

یعنی کمبودآهن هم تاثیرداره؟همین چندروزپیش مشکوک به اوتیسم شذم تاپیکای قبلموبخونی میفهمی چی بسرم اومد.

وای چقدسخته بچت چیزیش باشه،فکرشم داره دیوونم میکنه

بردم شیرتزدکترچندروزپیش گفت خداروشکراوتیسم نیست فقط اظطراب داره پسرم.

من احمق تینقدحالم بدبودیادم رفت همونجابگم که نوارمغزم بگیرن.

حالاچندشبه اینوفهمیدم دارم روانی میشم

هیچکسم ندارم اینجا میگن دکترای کنگون هم خوب نیست اینترنتم اصلامغزواعصاب کودک اینجابرام بالانمیاره.یعنی دارم دیوونه میشم شوهرمم جایگزینش رفته مرخصی وتادوهفته دیگه نمیاد،که ببرمش شهردیگه.نمیدونم چه خاکی توسرم کنم

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘
باید در روز چندین بار باشه تا بگن تشنج.چندین دلیل میتونه باشه.درک میکنم عزیزم  اگه میتونی تهرا ...

خیره میشه صداش میکنم فوری برمیگرده یامیگه بله

بچه شماتوخواب پرش داری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اون لحظه فیلم بگیر دکتر ببری فیلم میخواد .من دخترم بردم کمبود ویتامین بود علتش خوب شد شکر خدا.

سلام شما حرکت دخترت توو خواب چجوری بود؟

جدیدا متوجه شدم دختر نه ماهه ام توو خواب دست یا پاهاشو حرکت میده بیشتر انگشتانشو یه حالت تیک کوتاه. حالت پرش مثل پرش نوزادان حین خواب نیست ولی مکررا انجام میده اینکارو .از لحاظ حرکتی و هوشی عالیه و از ماهش جلوتر هست . طی روز خیلی سرپا می ایسته مدام ازجایی گرفته و ایستاده فعالیتش زیاده علاوه براین بخاطر رفلاکس پنهان انتی اسید مصرف میکنه میتونه بخاطر انتی اسید  ویتامینی کم داشته باشه که  اینطورمیشه یا خدایی نکرده تشنجه؟

2728
2738
خداروشکر توروخدا بگو چیکار کردی خوب شد

عزیزم بردمش دکتر نوارمغز  وایناگرفت گفت هیچ مشکلی نداره عادیه.

در واقع خودم مشکل داشتم داروی ضدافسردگی وسواس فکری بهم داد.شمابچتون مشکلش چیه؟

سه سالشه پسرم دست وپاش میپره بیشترانگشتاش،تاصبح خیلی اینطوری میشه

سلام خانم تو رو خدا بگید پرش های پسرتون خوب شد دکتر چی گفت دختر منم ازنطوریه خیلی نگرانم نمیدونم ببرم دکتر یانه

عیب نداره منم خلی ای کارا مکنم یبارم زدم ت خاب ت گوش ننم ک جرم داد

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬