2737
2734
نگرانم نمیدونم چکارکنم.تازه اومدیم این شهروکسیونمیشناسم دیشب تاحالانخوابیدم وتوگوگل سرچ میکنم دنبال ...

پسر من 2 ماهشه .پرش  داشت تو خواب

بردم پیش  اشرفی نوار گرفت 

گفت سالمه .به پرشها میگن میوکلونوس یا اختلال در خواب .دارو هم نداد گفت چیز خاصی نیست

الان پرشهاش خیلی کم شده فقط تو خواب انگشتهاشو تکون میده.

شما هم حتما ببر نوار مغز بگیرن ان شاالله که چیزی نیست

از اون لحظه فیلم بگیر دکتر ببری فیلم میخواد .من دخترم بردم کمبود ویتامین بود علتش خوب شد شکر خدا.

دخترشماپرشهاش چطوری بود؟همین یک ماه پیش آزمایش دادم کلی براش آهنش کم بودفقط بقیه چیزاش خوب بود

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگرانم نمیدونم چکارکنم.تازه اومدیم این شهروکسیونمیشناسم دیشب تاحالانخوابیدم وتوگوگل سرچ میکنم دنبال ...

آخی عزیزم خدا کمکت کنه من کنگان اومدم دکتر درست حسابی نداره اگه میتونی بیارینش شیراز یا اگه مسیر شیراز واستون خیلی مشکله حداقل ببرینش بوشهر

تا از قدیمیا دل نکنی جدیدا به سراغت نمیان
ممنون که درکم میکنی،توروخدادعاکن براش،پسرم همه چیزمه

منم مادرم عزیزم بچم وقتی طوریش میشه شب و روزم یکی میشه تا وقتی خوب میشه میفهممت. نگران نباش عزیزم ببین تشنج اینجوریه که ۳۰ ثانیه یا بیشتر باید طول بکشه یه ثانیه دو ثانیه اصلا تشنج نیس.

2731
آخی عزیزم خدا کمکت کنه من کنگان اومدم دکتر درست حسابی نداره اگه میتونی بیارینش شیراز یا اگه مسیر شیر ...

آره واقعاهیچ دکتردرستی نداره .

همین دوروزپیش ازمرخصی برگشتیم شوهرم که مرخصی نداره نمیتونه بیاداصلا

منم مادرم عزیزم بچم وقتی طوریش میشه شب و روزم یکی میشه تا وقتی خوب میشه میفهممت. نگران نباش عزیزم بب ...

پسرم آهن بدنش کمه میتونه ازاین باشه؟داره شربت میخوره البته

واسه عصرنوبت زدم براش پیش‌متخصص کودک

آره واقعاهیچ دکتردرستی نداره . همین دوروزپیش ازمرخصی برگشتیم شوهرم که مرخصی نداره نمیتونه بیاداصلا

امیدوارم که چیزیش نباشه توکلت به خدا برا گل پسرت دعا میکنم عزیزم

تا از قدیمیا دل نکنی جدیدا به سراغت نمیان
2740
چه قد کمه اهنش؟هموگلوبینش چنده و فرتینش؟

دوتادکتربردم جوابشوگفت آهنش کمه ولی مینورنیست،

وویتامینهاوتیرویید وادرارومدفوع واین چیزابودآزمایشش گفت بقیه چیزاهمش خوبه قندوچربی وهمه چی،ولی درباره هموگلبین وایناچیزی نگفت

دوتادکتربردم جوابشوگفت آهنش کمه ولی مینورنیست، وویتامینهاوتیرویید وادرارومدفوع واین چیزابودآزمایشش ...

عصری با خودت این آرمایشاتو ببر که قرار نباشه طفل معصوم دوباره آزمایش بده . فک نکنم به خاطر فقر آهنش باشه . خیلی بدو بدو نداره ؟همش بازی کنه بدوئه اینور اونور شبا خیلی خسته بشه،؟

عصری با خودت این آرمایشاتو ببر که قرار نباشه طفل معصوم دوباره آزمایش بده . فک نکنم به خاطر فقر آهنش ...

بله بپربپرداره 

دعاکنیدبراش

باید در روز چندین بار باشه تا بگن تشنج.چندین دلیل میتونه باشه.درک میکنم عزیزم 

اگه میتونی تهران یا شهر نزدیک بهتون دکتر ببر.زیاد حساس نشو بچه اذیت نسخ.خیره شد انگشتش رو فشار بده ببین توجه میکنه بهت 

چون دکتر بردم اینارو پرسید بهت میگم