2733
2739
عنوان

اپیلاسیون دربارداری

165 بازدید | 14 پست

برای بیکینی منظورمه

آیا ادامه میدین اپیلاسیون رو یا تعطیل کردین؟

آخه من خیلی وقته میرم الان که فهمیدم حاملم نمی‌دونم برم یا نه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکترم ب من گفت مشکل نداره.... من بیمارستان میلاد میرم دکترم یکی از بهترین دکترای تهرانه

دكتر من ايراني نيست و كلا ايران نيست، چيزي كه دكترم گفت رو به ايشون گفتم شايد توي اين مورد نظرات پزشك ها متفاوته ولي من رو منع كرد از اين كار

دکترم ب من گفت مشکل نداره.... من بیمارستان میلاد میرم دکترم یکی از بهترین دکترای تهرانه

از همون اول بارداری میری اپیلاسیون؟ 

دكتر من ايراني نيست و كلا ايران نيست، چيزي كه دكترم گفت رو به ايشون گفتم شايد توي اين مورد نظرات پزش ...

یعنی همون با ژیلت؟

2740
پس نمیرم دیگه 

من يه بچه يك ساله دارم و الانم باردارم. سر دوتا بارداري هامم تاكيد كردن كه اپيلاسيون ممنوعه ليزر ممنوعه كرم موبر ممنوعه فقط شيو مشكلي نداره. يه پزشك هم نيست تيم پزشكي هستن توي كلينيك كه من ميرم

بعد راستی گوشی و نت چی؟ اشکالی داره؟ من امروز فهمیدم حاملم

ببين برعكس تمام پزشك هاي ايران كه به دوستام گفته بودن گوشي ممنوعه، به اين حرفا مي خندن، من كه پرسيدم گفت ببين اصلا منظورت و متوجه نميشم چه ضرري ميتونه داشته باشه. بعدشم اين كه تمام دستگاه هايي كه توي بيمارستان هست و براي بچه استفاده ميشه توي بيمارستان با واي فاي كار ميكنه، فقط بمن گفت توي اتاقي كه واي فاي هست نخواب همين ولي من كلا زياد گوشي دستم نيست در طول روز چون خيلي كار دارم. 

ببين برعكس تمام پزشك هاي ايران كه به دوستام گفته بودن گوشي ممنوعه، به اين حرفا مي خندن، من كه پرسيدم ...

خداروشکر 

من نسبت به گوشی هم می‌ترسیدم

گلم ببخشید زیادی سوال میکنم راجع به شربت لاکتولوز اطلاعی نداری؟من همو رویید دارم برا اینکه عود نکنه همیشه لاکتولوز میخورم دکترا هم میگن ایراد ندارن اما میترسم باز

خداروشکر  من نسبت به گوشی هم می‌ترسیدم گلم ببخشید زیادی سوال میکنم راجع به شربت لاکتولوز اطلا ...

دوست گلم شربت لاكتولوز توي بارداري مخصوصا اواخر بارداري مصرف نشه بهتره. توي بارداري تقريبا همه ارگان هاي بدن حساس ميشن، كليه ها هم همين طور، شربت لاكتولوز توي بارداري ممكنه روي كليه هات تاثير بذاره و اينكه ورم رو ممكنه بيشتر كنه. و اينكه بدن ممكنه كمبود پتاسيم و كمبود آب بگيره. اگر هم ميخواي به خوردنش ادامه بدي بايد خيلي زياد آب بخوري، توي دوران شير دهي هم كه ممنوعه چون وارد شير ميشه و بچه هم اسهال ميشه

2706