2737
2734

لطفا یک دکتر خوب که لیزر درمانی هم انجام بده واسم معرفی کنید دکتر پوران لایق کارشون چطوره؟؟واینکه دکتر آموزگار جراح پلاستیک کسی رفته ممنون میشم کمک کنید  

خانم فرانک تهرانی کارش بدنیست

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
خانم فرانک تهرانی کارش بدنیست

واقعا سردرگم شدم خودم مشهد نیستم ولی مشهد میخوام‌برم صورتم در یک حادثه آسیب دیده باید برم واسه ترمیم نمیدونم چکارکنم اینترنت گشتم کلی دکتر هست نمیدونم کارشون چزورخ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا سردرگم شدم خودم مشهد نیستم ولی مشهد میخوام‌برم صورتم در یک حادثه آسیب دیده باید برم واسه ترمیم ...

فرانک رو بیخیال شو دخترخاله م خواهرم واس لیزر رفتن پیشش تعریف نداره کارش

واس پوست فاطمه موسوی وکیل اباد برو

فقط ببین لیزر داره یا نه چون از این خبر ندارم

فرانک رو بیخیال شو دخترخاله م خواهرم واس لیزر رفتن پیشش تعریف نداره کارش واس پوست فاطمه موسوی وکیل ...

خانمهای عزیز من کاربر خاموش بودم اولین تاپیکم هست که میزارم چطوری میتونم نظرات رو بخونم لطفا لایک کنید 

همسایه مامانمه     سمت هفت تیری

چه خوب

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2740