2737
2734
عنوان

قسمتی از زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 3358 بازدید | 91 پست
بله ومن هنوزم گاهی باتصورخوبیاش تورویافرومیرم و اونا رو تو همسر خودم میگردم و وقتی پیدا نمیکنم خیلی ...

راستی خواهرم تاپیکت رو بترکون شوهرت خدای نکرده نبینه برات داستان شه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داستانتون خیلی زیبا بود دلم برای محمد سوخت و بیشتر از اون دلم برای زن محمد میسوزه

ممنون عزیزم. انقدهمه دلشون برای محمدسوخته نزدیکه برم ازش معذرتخواهی کنما  

بله البته من فکرمیکنم محمد انقدباسیاست و آقاست که نزاره خانومش اذیت شه, بالاخره هرچی بوده بین ماتموم شده وماهردومون الان بچه هم داریم

دلم خیلی برامحمدسوخت😟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738
بمن حق نمیدی؟ 

میدم عزیزم ولی یکم خیلی زیادروی کردی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
میدم عزیزم ولی یکم خیلی زیادروی کردی

آره شاید...ولی من میترسیدم بهش روبدم پرروتر شه! ازاینکه بازبهش نزدیک شم میترسیدم, میدونی حتی به محبتای قبلشم شک کردم که نکنه ازروی مرض بوده. حالامیبینم پسراخیلی شیطونن همه

الان محمد دکتری مکانیک داره واستاد دانشگاهه وشرکت هم زده, هنوزم میبینمش تومهمونی ها, وازنگاهش میفهمم ...

آفرین ..چقدر خوب گفتی👏👏👏👏👏

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
محمد تو ۱۲ سالگی بچه بوده و نمیفهمیده داره چیکار میکنه  فقط مقصر بزرگتر هستن

اگه نمیفهمیدپس اون کارا رواز کجا بلدبود!؟؟؟ باخودش فکرنکرد نباید بادختری که هیچی نمیدونه اینکارروکنه؟ بزرگترهانمیتونن مثل سایه دنبال آدم باشن

2706