2777
2789
عنوان

قسمتی از زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 3386 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی احساس می کنم خودتم دلت بنده هنوز به دلش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
مرسی داستانتو گفتی واقعا این مسائل پیش میاد اونم پسرم نوجوون بوده نمیدونسته داره چکار میکنه ولی باید ...

مرسی گلم که وقت گذوشتی وخوندی. ممنونم... شماهم همیشه شادوخوشبخت وسلامت باشی

اسی داستانت جالب بود تحت تاثیر قرار گرفتم .

نمیدونم چرا یاد کتاب دالان بهشت افتادم .اصلا ربطی بهم نداشتا .فقط اسم پسره محمد بود.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
تشکرگلم. چیش تحت تاثیرت قرارداد؟ 

اون عشق پاک کودکی که بینتون بوده و اینهمه حسرت که یک عمر تو دلتون مونده .چه شما و چه محمد.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
نه دخول نبود, راستش خودم وقتی بزرگترشدم واین مساله رو فهمیدم همیشه ازاین موضوع واهمه داشتم که نکنه ب ...

اهان مرسی عزیزم مبهم بود برام سوال پرسیدم

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
تازه میفهمم حقش نبود این رفتارای من

البته خیلی هم بچه نبوده موقع این رفتارش 

فک کنم حداقل 12 سالش بوده ؟ درسته ؟

پس خیلی هم مستحق بخشش نبوده بنظرم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2801