2737
2734
عنوان

قسمتی از زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 3350 بازدید | 91 پست
😔منو چند ماه بعد عقدم دعوت کرد عروسیش، از اول تا آخر یه آهنگیو درخواست دادکه به اسم منه. همه دیگه ش ...

واقعا این مردک ابله ک گفتی حقش بود! منم خیلی ناراحت میشم برای زنایی که واردزندگی کسی میشن که کس دیگه توقلبشونه!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه خیلی ها این تجربه رودربچگی دارندواین مسئله باعث میشه که خودشون رونبخشند.بهتره که همه ی این حس های ناخوشایند روانکاوی بشه .چون ممکنه تاثیربدش روبزاره.بایدخیلی مراقب بچه ها باشیم.....

2728
واقعا ای کاش مادر ها بدونن  تنها گذاشتن بچشون چه عواقبی داره ، اگه کسی انقدر سرش شلوغه که نمیتو ...

متاسفانه هرروزم بخاطرمسایل اقتصادی وشرایط فرهنگی به تعدادمادران شاغل اضافه میشه واین وسط بنظرمن مقصراصلی دولتی هست که به مادربودن به چشم شغل نگاه نمیکنه والبته آموزشهایی که هیچوقت ندیدیم! 

گاهی فک میکنم اگه محمد یه آدم عوضی بود چه بلایی سرمن میاورد! یااگه من مثل خیلی های دیگه نمیتونستم ازمادرم بخوام منوتنهانزاره چی میشد! 

ایشالاماهامادرای خوبی بشیم! من خیلی وقتادیدم خانومایی که خونه دارن واین اتفاقات برای بچه هاشون میافته,همیشه نمیشه همراه بچت باشی ولی خب باید یسری مسایل رویادش بدی تابتونه ازخودش دفاع کنه

شوهر خودت چجوره از لحاظ اخلاقی و شغل و اینا؟ الانم اگه برگردی عقب همین کارو میکنی؟ یا نه با محمد از ...

شوهرخودم مردخوب وخوش اخلاقیه ولی خب بالاخره ویژگیهای منفی همه دارن که اونم مستثنانیست! شغلشم خوبه خداروشکر, درحد همون محمدهست. 

اگه برگردم به گذشته به محمدفرصت میدم, به حرمت تمام خاطرات خوبمون... میدونی من وقتی ازدواج کردم تازه فهمیدم جنس مردچقدبازن فرق داره وچه بساهمسرمنم ازاین شیطنتاکرده باشه! ولی قبلش نتونستم محمدروببخشم چون همیشه یه ترسی درمن ازاون رابطه بود, همیشه میترسیدم نکنه من دخترنباشم واونروزبلایی سرم اومده باشه ونفهمیدم! وقتی فکرمیکردم محمد بدون توجه بمن اونکاروکرد خب نمیتونستم ببخشمش! وهمین هاباعث میشد تلاشهاشونادیده بگیرم. نه محمد بعداون تماس وپیامهادیگه بمن پیام ندادودسترسی نداشت چون شمارم عوض شده بود, وازاونجایی که توخونوادمون رسم برخاستگاریه, بیشترازاین طریق اقدام میکرد. وقتیم من عقدکردم همشون شوکه شدن, تمام عمه هام, ودیگه کارازکارگذشت. 

2740

خانواده شما خیلی دیگه راحت با موصوع برخورد کردن . منم مامانم کارمند بود ما سه تا دختر بودیم اصلا اجازه نمیدادن یک پسر توی این سنین یا یک مرد حتی دایی هامون انقدر با ما تنها باشه .

الان من پسرم رو با هیچ مردی چند دقیقه هم بدون کنترل تنها نمیذارم جز پدرش

بله گلم بفرمایین

اکنجا ک گفتی درد داشتی ینی دخول باهات داشت؟بکارتت چی پس؟

اگه ناراحت میشی جواب نده بازم ببخشید عزیزم

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
من خیلی احساساتی هستم.ایکاش میبخشیدیش.قلبم شکست برای محمد داستان ه شما.اونموقع تو بلوغ بود و شما تنه ...

عزیزمممم... نمیدونم چرا اون موقع انقدازش بدم اومده بود, من شناخت خوبی از مردانداشتم وواقعانمیدونستم همشون سروته یه کرباسن ولی الان خیلی بهش حق میدم, نتونستم ببخشمش چون همیشه میترسیدم ازاون رابطه بمن آسسیب رسیده باشه ودوستوداشتنشوباورنمیکردم.حتی بعدا به تمام نوازشهاومحبتهاش شک کردم وباخودم میگفتم چقداحمق بودم, شایدهمش ازروی مرض بوده ومن خبر نداشتم واینطوردل بستم

2706