2737
2739
عنوان

آیا این پسر حاضره با من ازدواج کنه!

1114 بازدید | 102 پست

برای بار دوم خواهرش اومده میگه برادرم ازت خوشش اومده و شغل پسره عمده فروشیه یه خونه ماشینم داره مدرکشم دیپلمه.من هیچ حسی بهش ندارم خوشمم نمیاد ازدواج کنم دفعه اولم بهش گفتم من ازدواج نمیکنم خودش گیر داده

از طرفی والدینم منو از خونه بیرون کردن و بزور توی خونشون روزی یک وعده غذا گیرم میاد همش باهام دعوا میکنن اعصاب برام نمونده از بس باهام بحث کردن حتی یک ریال پول توی کیفم نمیزارن خیلی زجر میکشم

این پسره میاد با من ازدواج کنه ولی تحت هیچ شرایطی بمن دست نزنه منم علاقه ای به بچه داری ندارم فقط مثل نوکر توی خونه ش بشور بساب کنم؟ خودش گیر داده با من ازدواج کن 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من افسردگی دارم حالم خوش نیست فقط دلم میخواد یکی بهم جایی بده برای خوابیدن و هیچ جایی رو ندارم

2738

فقط دنبال یه یر پناه و کسی عستی که ساپورتت کنه. بهتره بری سر کار عزیزم و مستقل بشی.‌

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
چرا خانوادت اینطورین باهات؟؟؟؟

چون حیوونن امروزم صبح تا الان باهام بحث کردن گلودرد گرفتم

عزیزم تو دنبال هتلی ...

جهان ما بیشتر از اینکه نیازمند دکتر مهندس و دانشمند باشه، نیازمند آدم های مهربون و خوش قلب و خوش خنده است! همونایی که بلدن بخندن و بخندونن، همونایی که بلدن گوش باشن واسه شنفتن درد دلات، چشم باشن واسه دیدن خوشگلیات، لب باشن واسه بوسیدنت وقت خستگیات.  
2706