2737
2734
عنوان

همونم که صبح میخواستم برم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2036 بازدید | 89 پست

اسی ببخشید ولی خدا شفاتون بده پاشین سر زندگیتون این بچه بازیا چیه 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی اون گفت طلاق میدم یا طلاق بگیر  به جای بوس آخر بعل آخر و نگاه آخر یک کلام بگو مهریمو تمام ...

مگه جنگه؟ 

اتفاقا کار خوبی کردی تو دعوا همیشه باید یاد عشق رو زنده کنیم که زودتر فیصله پیدا کنه 

اینبار آشتی کردین جدی بهش بگو دیگه اسم طلاق نیار نذار واسمون عادی شه

2731
وقتی اون گفت طلاق میدم یا طلاق بگیر  به جای بوس آخر بعل آخر و نگاه آخر یک کلام بگو مهریمو تمام ...

چند وقت پیش با شوهرم بحثم شد رفتیم خونه مامانش . گفتم مهریو میخام مامانش یه قیافه ای اومد ک نگو بعدم گفت برو بگیر ..... خیلی بدم اومد دلم میخاد بزنم تو دهن و سرش این حرفا . چی بگم ؟ البته چند روز پیش رفتیم اونجا خیلی هم باکلاس و بیخیال رفتم اونم مثل همیشه بود ریلکس 

لایک نکن دوست عزیز ❤
من گفتم بغل اخر، اون این چیزا رو نمیفهمه، اومد بغل کرد و کلی تو بغل هم کریه کردیم هردومون،

اشتباه کردی چرا نقطه ضعف میدی دستش از بس اون گفته طلاق تو گفتی نه جو گیر شده من با یه بچه شوهرم بگه طلاق میگم پاشو بریم 

چ یاحال  من یک ماه پیش قهر کردم زنگ زدم کل خونوادم ک میخام بیام طلاق میخام  چقدر داد زدیم سر هم 😂 و اخرش با  نصیحتهای برادم ول کردم اونوقت شما بوس و بغل اخر دارین ما ک جد اباد همو اوردیم جلو چش هم 😂

2740

مهریم هم تاریخ تولدمه، اولش قرص و محکم گفتم گفتم اوکی، پس فقط تو دادگاه طولش ندیم، گفتم مهریمو میخوای جیکار کنی؟ گفت تا جایی که دارم میدم قبلا گفته بودم نمیخوام ولی اینبار گفتم نمیشه نگیرم بالاخره منم دختر بودم اومدم خونت و اینجوری شد اونقدری که داری میکیرم، اونم گفت اره اینا حفته، منظورش خونه بود، بعدم کفتم خواهشا جهیزیمو داغون نکنی چندوقت دیگه میان میبریمش ،کفت نه. فیلم بکیر همینجوری که هست همینحوری میمونه و میبری

ی پیشنهاد برات دارم

توام بخواب

بگو منم خواب موندم اینجوری هم زندگیت کشکی خراب نمیشه هم غرورت زیرسوال نمیره

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
چ یاحال  من یک ماه پیش قهر کردم زنگ زدم کل خونوادم ک میخام بیام طلاق میخام  چقدر داد زدیم ...

ما هم جد واباد و اورده بودیم جلو‌جشم هم، من خواستم رمانتیک بازی درارم پشیمون شه، میدونی دوروز مه قهر میکنم تپش قلب میکیرم من ادم طلاق نیستم اونقدر قوی نیستم

😂😂😂😂😂😂😂خدایا اگه به این بحثا باشه من الان باید شوهر صدمم باشه. یعنی چی دوتا کلمه رفته گفته مه نباید میگفت اما طلاق دیگه چرا. بگو تازه طلبکار شدم رفتی راز زندگیو بردی بیرون از خونه حالام میخای طلاق بدی خب بده به درک اه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2706