2733
2739
عنوان

چرا میگن النگو بی کلاسیه؟ چرا دکترا یا استاد دانشگاها النگو ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 8049 بازدید | 195 پست

استاد که نمیتونه بندازه چون اکثر دانشگاهها میگن چیزی که توجه دانشجو رو جلب کنه مثل انگشتر بزرگ و اینجور زیورالات استفادع نکنید. دکتر هم خوب بهتره استفاده نکنه چون ممکنه آلودگی داشته باشه. بعدم سرکار کلا زیورالات زیاد استفاده نکنی بهتره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها گفتی جواهر. مبارکت باشه گلم

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

حالا بنطرتون طلاسفید خوبه یا زرد

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2728
2740
میشه عکس دستبندت تو دستت رو بذاری

این حرفا چیه آدم هرچیزی دوس داره باید داشته باشه من ب شخصه نظر کسی برام مهم نیست 

دکترا برای جراحی نمیتونن النگو داشته باشن چون باید دست بشورن  ب اصطلاح

استادام تو حراست بشون گیر میدان

بعدم ب نظر من با کلاسی آدما ب دکتر ومهندسیشون نیست چون من برعکسش رو زباد دیدم

من با اینکه همه فک و فامیلمون طلافروشن، دستبندهای چرمی با یه تیکه کوچک طلا میندازم یه دونه هم جواهر ...

منم شوهرم طلافروشه اما فقط یه حلقه ساده دارم تو عروسیا هم فقط یه گردنی ریز میندازم اصلا طلا دوس ندارم

بی کلاسی نیست سلیقه ایه.منم پنج تا النگو باریک دارم

البته به اصرار شوهرم خریدم دستبند بیشتر دوست داشتم اما شوهرم گفت فقط النگو والسلام

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
این حرفا چیه آدم هرچیزی دوس داره باید داشته باشه من ب شخصه نظر کسی برام مهم نیست  دکترا برای ج ...

منم نظر هیشکی برام مهم نیست 

در واقع ربطی بین طلا و کلاس نمیبینم 

طلا داشتن ربط به سلیقه داره بعضیا عشق طلان مثل من

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
2706