2733
2739
عنوان

مسواک زبان

6740 بازدید | 47 پست

دوستان شما هم وقتی میخواین به زبونتون مسواک بزنین بالا میارین؟ اصلا نمیدونم با این مشکل چیکار کنم 

چه جوری زبونمو تمیز کنم بدون این حس گند😨😨

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم اوق میزنم ولی بالا نمیارم😐

وای خیلی حس گندیه نمیدونم چیکار کنم با این مشکل 

جوری حالم بد میشه که از چشمام اشک میاد

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
تا اون ته ته نرو خب

اخه تمیز نمیشه که بعدش

از این مسواک های زبون میشه استفاده کرد بدون اینکه حالم بد بشه؟

نه خب تااون تها نمیبرم مسواکو،،،وای حرف ازمسواک شدامشب نزدم😢😢😢پسرم مسواکموانداخت چاه ،ینی شیطونتروبیکارازاین پسر ندیدم😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
زیاد تا ته حلقت نبر که بالا بیاری.

مسواک مخصوص زبون خوبه؟ یا اونم همینقد چندشه

تو دیجی کالا دیدم

2738
اخه تمیز نمیشه که بعدش از این مسواک های زبون میشه استفاده کرد بدون اینکه حالم بد بشه؟

اونا هم بالاخره معجزه نمیکنن که. فرقی نداره با مسواک اط این لحاظ

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
وای خیلی حس گندیه نمیدونم چیکار کنم با این مشکل  جوری حالم بد میشه که از چشمام اشک میاد

من یه چیزایی دیدم میزنی به اتگشتت پلاستیکیه مخصوص زبانه برو داروخانه بهت نشون میده 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
نه خب تااون تها نمیبرم مسواکو،،،وای حرف ازمسواک شدامشب نزدم😢😢😢پسرم مسواکموانداخت چاه ،ینی شیطونتر ...

اخی ای جانم از طرف من نازش کن😃😃

2706