2737
2734
عنوان

از انجام کدوم یک از کارهای خونه متنفرید...

| مشاهده متن کامل بحث + 4623 بازدید | 222 پست
قابلمه های کثیف رو چه میکنی؟

مذارم تو ماشین ظرفشویی ولی دیگه بشقاب جا نمیشه توش ماشین ظرفشوییم شش نفرس روزی سه چهار بار روشن میکنم بعضی وقتا هم جای قاشق چنگالشو در میارم به جاش کاسه بزرگ یا ماهیتابه کوچیک میذارم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
از گاز پاک کردن گازم سفیده یه قطره آبم روش بیفته پیداس لعنت به اون روزی که من این گازو خریدم😑

سفید به نظرم خیلی خوبه من گازم سفید بود زود پاک میشد الان گازم صفحه ای مشکیه غذا نپزم همش گرد میگیره یه قطره اب روش بچکه لک میشه هیچی مثل گاز سفید نمیشه استیل هم نداشتم بدونم چجوریه

سلام برای حاجتم یه صلوات میفرستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدتره که هی باید بشوریش مگه میزارن بچه ها سفره تمیز بمونه؟

من دو بار تو هفته میذارمش تو ماشین

میدونی من اعتقادم اینه که رزق و روزی این سفرها بیشتر از سفرهای یه بار مصرف و پلاستیکیه ..وهم اینکه از لحاظ بهداشتی هم بهداشتی ترن چون پارچه این

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
2731
بخارشوی بزنی از همه بهتره من هم مشکل داشتم دوستم بهم بخارشوی پیشنخاد داد عالیه

بخارشوی عمر پارکت رو نصفه میکنه عزیز...

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
میشه عکسشو برام بفرستی چندن؟؟

عکسشو فرستادم عزیزم مخزنشو آب میریزی بعد تی رو میزنی توش بعد یجا داره تی رو میزاری و فشار میدی میچرخه و کل آبش گرفته میشه برای همین برای پارکت مشکلی نداره اونقدرم تمیز میکنه حد نداره زاویه شم جوریه همه طرف میچرخه راحت میره زیر مبل و..مارک مال من آیسانه

2740
روزی 3_4بار میذاری هزینه قرصش زیاد نمیشه؟اخه میگن قرصش گرونه

مایع ماشین ظرفشویی استفاده میکنم گرونه ۹۵۰۰۰تومن ولی چاره ای نیست وگرنه همسر باید بشوره

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀