2733
2739
عنوان

از انجام کدوم یک از کارهای خونه متنفرید...

| مشاهده متن کامل بحث + 4623 بازدید | 222 پست

https://t.me/joinchat/MJqsrQtwVxr6tO3EUhy4Lw

لینک گروه..انواع ختم ادعیه و ذکر حاجات مخصوص و عام...به حاجتمندان معرفی کنین تا ثوابش به شماهم برسه...

🌹فقط یک دعا کافیست تا سرنوشت انسان تغییر کند🌹

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊
مگه تو شیشه پاک میکنی؟ بده کارگر  ادویه هم ازین جاادویه های ایستاده مثل نمکپاش بخر راحت همش جم ...

شیشه رو دوس ندارم دم عید میدم کارگر اما وقتای دیگه خودم تمیز میکنم چندتاشو که تو دیده ...جا ادویه ای دارم میزارم تو کابینت دوست دارم اشپزخونم خلوت باشه ..بله همه اینکارارو میکنم اما باز گاهی لازمه پاک بشه که دوس ندارم😧ممنون دوست خوبم که توجه کردی💜

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ظرف شستن 

غذا درست کردن

گردگیری

گازپاکردن

جارو کردن

و ....

کار بیرونو ترجیح میدم حداقل شوق حقوق گرفتن اخر ماهش خستم نمیکنه ولی تو خوته خودتم بکشی بچشم کسی نمیاد خستگیت

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️

از همه کار خونه بدم میاد

ظرف شستن

تمیز کردن کمد....کابینت...یخچال

آشپزی

اتو....لباس شستن ومرتب کردن

شستن دستشویی وحمام

جابه جا کردن گوشت سبزی ونان

چون شده وظیفه ام

2740

از گاز پاک کردن

گازم سفیده یه قطره آبم روش بیفته پیداس

لعنت به اون روزی که من این گازو خریدم😑

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706