2737
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 169146 بازدید | 5290 پست
سلام گلم ن امیدی ندارم  امروز خارش گرفتم،،

پس حتما دکتر برو،سونو هم بری بد نیست.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سونو چی برم؟

سونو رحم و ضمائم،منکه میرفتم از رحم و تخمدانها تو سونو میگفت.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
من جای خصوصی رفتم. حدود 50 بود فکر کنم. با بیمه شد 39 تومن. 

سلام عزیزم یادم رفت بگم منم دیروز تیتر بتا دادم،مثبت بود.

2742
2738
چه باحال. بتامون بهم نزدیکه با توجه ب سن بارداری 😍 انشاالله بیای سایز کنجدتو بگی و ضربان قلبش خدا ...

آره عزیزم 😍

ان شاء الله😍

سلام شقایق جان. همش تو فکرتم. سعی کن بیای شرح حال بدی همیشه.  تونستی یه دکتر برو ببین چی میگه& ...

سلام مامانی ماهور میبینی چ گرفتاری شدم اقدامم نمیتونم کنم دیگ امروز بعد چن ساعت اندازه ی نخود ترشح قهوه ای فقط میاد 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
نه.. پیش درآمدِ 😁  آخه نمیدونم الان تو چه وضعیتی هستی. وگرنه میگفتم چی بخوری پری شی

باردار ک نیستم من خودم میگم عفونت گرفتم اخه  دوروزه خارش دارم ولی این عقب انداختن خوبه یا بد؟اخه قبلا تا سه چهار روز بود ن ۸روز!

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2706