2733
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 168789 بازدید | 5290 پست
سلام عزیزم اره دختری دارم با چشمای مشکی پیرهن گلدار دومین زرشکی😍  الهی قربونش برم من

واااای اولین نی نیمون دخترهههههه ماشالله ماشالله.حالا خوبه همه نی نیامون دختر باشن🤣🤣🤣🤣به سلامتی بغل بگیریش عزیزممممم

بچه ها من به شدت نگرانم و افسردگی گرفتم نمیدونم حال نی نی چطوره به خاطر تجربه تلخ قبلیم که تو این سن بارداری بودم.به تظرتون چیکار کنم ؟ چطوری معاینه شم؟ ایرادی نداره برم سونو؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من به شدت نگرانم و افسردگی گرفتم نمیدونم حال نی نی چطوره به خاطر تجربه تلخ قبلیم که تو این سن ...

عزیزم منم حال تورو داشتم ولی حالت تهوع یکم خیالمو راحت میکرد.الان دقیقا چند هفته ای؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
بچه ها من به شدت نگرانم و افسردگی گرفتم نمیدونم حال نی نی چطوره به خاطر تجربه تلخ قبلیم که تو این سن ...

وقتی لکه بینی نداری پس همه چی خوبه الکی نگران نباش.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2731
عزیزم منم حال تورو داشتم ولی حالت تهوع یکم خیالمو راحت میکرد.الان دقیقا چند هفته ای؟

الان ۱۰ هفته و ۲ یا ۳ روز.من میترسم تهوعی که یکم دارم هنوز به خاطر مصرف شیاف باشه

الان ۱۰ هفته و ۲ یا ۳ روز.من میترسم تهوعی که یکم دارم هنوز به خاطر مصرف شیاف باشه

نگران نباش عزیزم کمتر از دو هفته دیگه میری ان تی و ان شاء الله همه چی خوبه.

عزیز دلم منم دقیییقا همین حسو داشتم و میپرسیدم که اگه بچه فلان شده باشه چجوریه و این حرف های زشت! تازه من که تهوع خاصی هم نداشتم از اول.. خیالت رااااحت راحت، ماشالا کنجدت داره شاه توت و شیطون میشه و چند روز دیگه بیشتر نمونده بری کااامل شده ش رو ببینی کیف دنیا رو ببری 😍😍

هر موقع هم استرس گرفتی با خدا حرف بزن و صلوات بفرست تا دلت آروم بگیره 

2738

سلام دوستای خوبم من همچنان دنبالتون می کنم و با پیاماتون راجب نی نیاتون باهاتون ذوق می کنم😊 امیدوارم با خواست خدا به زودی منم به جمعتون بپیوندم🌷روز موعدم امروز بود و خبری نشد اگه تا فردا صبح پری نیومد بی بی چک میزنم دعا کنید هرچی خدا خیر و صلاحم می دونه برام پیش بیاد🌷

واااای اولین نی نیمون دخترهههههه ماشالله ماشالله.حالا خوبه همه نی نیامون دختر باشن🤣🤣🤣🤣به سلامتی ...

عزیزم الهی که همشون صحیح و سالم باشند هممون خوشحال بشیم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
سلام دوستای خوبم من همچنان دنبالتون می کنم و با پیاماتون راجب نی نیاتون باهاتون ذوق می کنم😊 امیدوار ...

سلام عزیزم ان شاء الله که پری نیاد و بیای بهمون خبر خوش بدی😘😍

سلام دوستای خوبم من همچنان دنبالتون می کنم و با پیاماتون راجب نی نیاتون باهاتون ذوق می کنم😊 امیدوار ...

واااای ایشالله فردا بیای بگی مثبت شدی من اینجا مامان آخریم ایشالله توبیای تو بشی مامان آخری😄😃