2733
2739
عنوان

تاپيك امتحان شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 47 پست
تو اينستا پيج هايي ك دخترا توش نياز دارن ميان كامنت ميزارن از اونجا به چندتاشون پينشهاد دادم ولي اين ...

الان شماره شوهرتو داره نمیترسی  دوباره به شوهرت پیام بده 

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
از شوهرت در خواست دوستی و رابطه کرده بود

اره كلي تحريك اميز حرف زده بود اشتباه كردم من چون بچه ها ميگفتن حرفايي ك اون زده هركسي رو تحريك ميكنه 

دنيا خيلي كوتاه تا زماني ك دندون دارم ميخندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان شماره شوهرتو داره نمیترسی  دوباره به شوهرت پیام بده

شماره نداره ايدي داره ن دختر خوبي بود اصلا ب خرابا نميخورد نميدونم چرا اونجا بود اصلا

اره كلي تحريك اميز حرف زده بود اشتباه كردم من چون بچه ها ميگفتن حرفايي ك اون زده هركسي رو تحريك ميكن ...

درسته بالاخره مرده ولی دیگه از این کارا نکن واسه خودتو تاثیر منفی داره

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
2728
اون دختروازکجاپیداکردی ؟وچطوری راضیش کردی ک اینکاروبکنه؟چکارایی کردک شوهرت پاندادبهش؟

من كاري نكردم ولي تو زندگيم هميشه به چشم دوست بهش نگاه كردم هميشه كفتم اگ كسي جز من دوست داشتي به خودم بگو هيچوقت ازاديشو نگرفتم حس مرد بودن و افتخار و غرور هميشه دادم بهش و هيچوقت به نيازاش بي توجه نبودم 

سلام خانما روزتون بخیر

کسی قران وچله دعاهای و زیارتها ونمازقضای میت نمیخواین؟؟؟😢😢

یس

رحمن

زیارت عاشورا

روش حقشناس 

حشر

حدیث کیا

زیارت جامعه 

انعام

و....

منم جای خواهرتون کمکم کنین

من هرچی و هرکاری بگین انجام میدم هزینشم هرچی پیشنهاد بدین قبول میکنم

😭

تروخدامهربون باشین

2740
راستي بچه ها مرسي كه با لينكه تاپيك ١ شب تا ٤ صبح طول كشيد ولي هر دفعه بازديد ها خيلي خيلي بود و حدو ...

چقد برات مهمه تعداد بازدیدا!

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
تو اينستا پيج هايي ك دخترا توش نياز دارن ميان كامنت ميزارن از اونجا به چندتاشون پينشهاد دادم ولي اين ...

اهان

من فکر کردم حضوری بوده

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
شوهرمو با يك دختر خراب امتحان كردم شوهرم با نداده بود ولي باهاش خوب حرف ميزد  بعدش ك بروش اورد ...

وااااای چه دلی داری تودختر،چطوری جرات کردی این کاروکنی

من که نمیتونم،اصلاهم دوس ندارم چون اگه خدایی نکرده پابده وموردی باشه اون وقته که خودم این دردسروبراخودم درست کردم وداغون میشم ودعوامیشه و....

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2706