2733
2739
عنوان

تاپيك امتحان شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 47 پست
وای عین من منم همینکارو کردم ولی شوهرم از اول فهیمیده بود از طرف منه بعد اخر سر من بدهکارم شدم😂😂😂 ...

اگه من اینکارو بکنم شوهرم خیلی ناراحت میشه تو هیچی نگفت شوهرت

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستي بچه ها مرسي كه با لينكه تاپيك ١ شب تا ٤ صبح طول كشيد ولي هر دفعه بازديد ها خيلي خيلي بود و حدود ٧٠٠ هزار تا بازديد گرفت 

دنيا خيلي كوتاه تا زماني ك دندون دارم ميخندم
منم بدهكار شدم

چقد ما زنا بدبختیم انقد ک مردا خراب شدن تن ب هرکاری میدیم ک شوهرامونو امتحان کنیم😐✌🏼

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728
اگه من اینکارو بکنم شوهرم خیلی ناراحت میشه تو هیچی نگفت شوهرت

چرا همش سرزنشم میکرد میگف من هر گوهی بخورم چشم دنبال ناموس بقیه نیس با خودت چی فک‌کردی و از این حرفا ☹️☹️☹️☹️

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2740
چرا خب اسكرين گذاشته بودم خيلي ناراخت شده بود و اين حرفا 

یعنی دختره رو ندیده بود شوهرت فقط بهش پیام داده بود

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
شوهرمو با يك دختر خراب امتحان كردم شوهرم با نداده بود ولي باهاش خوب حرف ميزد  بعدش ك بروش اورد ...

اون دختروازکجاپیداکردی ؟وچطوری راضیش کردی ک اینکاروبکنه؟چکارایی کردک شوهرت پاندادبهش؟

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
اون دختروازکجاپیداکردی ؟وچطوری راضیش کردی ک اینکاروبکنه؟چکارایی کردک شوهرت پاندادبهش؟

تو اينستا پيج هايي ك دخترا توش نياز دارن ميان كامنت ميزارن از اونجا به چندتاشون پينشهاد دادم ولي اين دختره در عوضش چيزي نخواست و خيلي خوب بود

ولی جالبه که شوهرت بهش پا نداده مردان زود پاشون شل میشه من میترسم امتحان کنم

پا نداد ولي دختره مثلا بهش گفته بود دلم ميخواد بخورمت گفته بود بعدا شب خوش 

خواسته بود منو بچزونه گفت دلم نيومد همينجوريشم داغون شدم 

2706