2726
عنوان

تاپيك امتحان شوهر

727 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها تاپيكم تركيده خيلي ها پرسيدن چي شد بالاخره 

بگم ك اونايي ك گزارش زديد من واقعا بيكار نيستم الكي بگم و اين حرفا فقط حسود ديدم ك بعد از ديدن ٧٠٠ هزار تا بازديد گزارش زدن ك پاك شه اين از اين 

دوم اينكه مرسي از همه نظراتتون و همه نگراني هاتون من الان رابطم خوبه با شوهرم فهميدم ك خودم اشتباه كردم و اشتباه اصلي از من بوده و نبايد اينكارو ميكردم خداروشكر همه چي خوبه 

اينم براي كسايي ك نگران بودن و ميكفتن از وضع الانتون بگو 

و اينكه هيچوقت شوهراتون رو اينطوري امتحان نكنيد هيچوقت چون براي من طرف مقابلم به قول خودتون پيرمرد هم تحريك ميكرد ديگه شوهر من ك يوسف نبود 

مرسي از همتون

راستي اينايي ك قضاوت ميكنيد همونايي هستيد ك دوست نداريد قضاوت بشيد و همتون دم از روشنفكري و اين حرفا ميزنيد 

كاش ياد بگيريد اگه چيزي نميپسنديد بريد بيرون از تاپيك  خيلي محترمانه

دنيا خيلي كوتاه تا زماني ك دندون دارم ميخندم
هركسي به تاپيك نرسيده يا قفل شده بگه تا كجا خونده راش ميگم بقيش

من از اولش نخوندم خلاصشو میگی

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من از اولش نخوندم خلاصشو میگی

شوهرمو با يك دختر خراب امتحان كردم شوهرم با نداده بود ولي باهاش خوب حرف ميزد 

بعدش ك بروش اوردم و ميخواستم برم كلا از زندگيش گفت ميدونسته از طرف من يوده و ميخواسته حالم بگيره چون من نفر سوم وارد رابطه كردم و اينكه اجازه دادم يك دختر به شوهرم اونطوري بگه 

دنيا خيلي كوتاه تا زماني ك دندون دارم ميخندم
شوهرمو با يك دختر خراب امتحان كردم شوهرم با نداده بود ولي باهاش خوب حرف ميزد  بعدش ك بروش اورد ...

وای عین من منم همینکارو کردم ولی شوهرم از اول فهیمیده بود از طرف منه بعد اخر سر من بدهکارم شدم😂😂😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2706