2733
2739
عنوان

برم مسافرت ایا با این شرایط؟

262 بازدید | 43 پست

سلام هفته ششم بارداری ام دیروز دکتر بودم همه چیز خوب و نرمال بود تا ۲۷ ام که برم سونو هشت هفته هم دیگه کار ندارم اینجا هرسال این موقع یک هفته الی ده روز میریم همدان خونه پدربزرگم مامانم اینا رفتن من نرفتم که برم دکتر بابابزرگم امروز زنگ زد گفت بیاید جاتون خالیه دودلم نمیدونم برم با نه مشکلی پیش نمیاد؟ اگه برم باید با پسرم با اتوبوس وی ای پی بریم برگشتنی با بابام اینا برکردیم شوهرم میگه میل خودت اگه مشکلی نیست برو چیکار کنم واقعا کلافه شدیم تو این خونه های اپارتمانی دلپ حیاطشون میخواد باغ و دشت دمن 😢

مامانم میگه از الان استرس نده و سخت نگیر پاشو بیا ابنم حیاطشون

چقدراهه تااونجا؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه برو خوشبحالت عجب جاییه مشکلی نیست منم پوسیدم تو اپارتمان🙁🙁

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

خواهر شوهر من سر بارداری هاش یکسره تو سفر و توماشین

حتی کربلا هم اومد باهامون  با اون همه پیاده روی ها

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2738

پاشو برو من سونوی هشت هفته رو دادم از تهران رفتم شمال.اخه چه مشکلی میخواد پیش بیاد وقتی دکتر گفته مشکلی نداری.انقد به خودتون سخت نگیرید.قدیمیا چیکار میکردن پس

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11

منم جفتم پایینه قراره برم خونه مامانمینا که کلی صفا داره مثل خونه باغ میمونه منم تو اپارتمان خسته شدم دکترم گفت با احتیاط برو مواظب باش زیاد هیچی نمیشه برو صفا کن

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
2706