2733
2739

ممنوع الملاقات بود امروز دکترش گفت خطر رفع شد بیاین پیش پدرتون 

به جبران این یه هفته  بوسیدمش بغلش کردم توروخدا دعا کنیبن درومان جدید جواب بده من بدون بابام میمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر حالتو درک میکنم منم ازین روزا خیلی داشتم ولی پدرم موندنی نبود😭😭

خدا به پدرتون سلامتی بده انشالله و سایشون روی سرتون باشه ۱۲۰ سال

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2731

یاد ده روزی که مادرم تو آی سی یو بودن افتادم😭

چقدر درکتون میکنم

الهی زود زود دلتون شاد بشه 

سایه اشون مستدام 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
یاد ده روزی که مادرم تو آی سی یو بودن افتادم😭 چقدر درکتون میکنم الهی زود زود دلتون شاد بشه  ...

خیلی سخته به خدا پرستارا به حال منو داداشم گریه میکردن خیلی به بابام وابستم رفیقمه جونم به نفسش بنده

2706