2733
2739
عنوان

خانم های مشهدددددی

86 بازدید | 9 پست

سلااام.کسایی که از بیمارستان ارتش تو خیابون بهار خدماتی در زمینه دندانپزشکی دریافت کردن لطفا بگن که هزینه اش چقدره و ایا راضی بودین از ارائه خدمات بیمارستان یا خیر؟؟؟

ببخشید اسی لططططفا یه نفر یه چشم پزشک متخصص یا فوق تخصص خوب به منم معرفی کنه. تو مشهد...تاپیک زدم هیش کی ج نداد

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید اسی لططططفا یه نفر یه چشم پزشک متخصص یا فوق تخصص خوب به منم معرفی کنه. تو مشهد...تاپیک زدم هی ...

من فقط میدونم بیمارستان تخصصی چشم خاتم الانبیاء متخصص های خوبی داره

مگه بیمارستان دندون پزشکی داره؟😐🤔

سپاه و ارتش 

دندانپزشکی هاشون داخل بیمارستانه

میخوام برم اونجا که هرینه برام نداشته باشه ولی میترسم کارشون خوب نباشه

چه جالب چون پدرم نظامی هستن ولی درمانگاه دارن ، داخل بیمارستان ندارن 👌

من خودم دندانپزشکی تو بیمارستان امام حسین مربوط به سپاه رفتم خیلییییی خوب بوده 

ولی از بیمارستان ارتش خبری ندارم

شما میشه ادرس درمانگاه هارو بگین؟و ایا راضی بودین؟

2740

یکی تو راسته ثمانه ( سمت فرامرز) میره به میدون فردوسی اوونجا بود اسمش  ولیعصر بودچند سال پیش رفتم ، هم خودم هم بردارم ، اره راضی بودیم ، یکی هم هست بلوار معلم ، اوونم میگن خوبه ولی اوون فک کنم حضوری وقت میده اسمشو یادم نیس اما یجورایی هزینه خاصی برامون نمیشد خواهرم رفته بوده از ۱۱۸ بپرسین میگن بهتون عزیزم البته ما نیرو انتظامی ناجا هستیم فرقی ندارن؟ بیمه هامون که یکیه نباید فرقی کنه

اخه خود بیمارستان ناجا برای دندون نداره