2752
2739

فرزند دومم هستش شوهرم عشقه پسره اولی هم پسره ميگه اسم نمیزارم براش چون ميدونم اینم پسره پاک روحیمو باختم احساس میکنم دوست ندارم ببينمش دوست ندارم بچمو نشونش بدم جرات ندارم خودمم اسم انتخاب کنم براش اصلا روحیه ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببخشید ولی همسرتون خیلی بیشعورن

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

همش میترسم سر زایمان بمیرم یا بلایی سر دخترم بیاد خدایی نکرده استغفرالله 

نميدونم اين رفتارهای شوهرم گذریه درست ميشه يا ابديه رابطشون چی یعنی همه مردا اينجورين چرا قبول نمیکنه لفظی حداقل تا حالا چندبار گفتم سریع قاطی کرده چندباری هم داشتیم تصادف میکردیم کنار نمياد چرا 

مگه دختر چشه حیف دختر که بدن به ما من دلم از همین الان واسه همجنسم میسوزه خودم هرچي ذوق میکنم میرم براش خرید واينا شوهرمم ميزنه به حالم تا کی آخه 

قربونت برم عزیزم

خوبه که یه پسر داری خداروشکر

با شوهرت بشین حرف بزن

براش اسم انتخاب کنین

یعنی چی اینکارا

خداروشکرکنین که سالمه

من در حسرت همون یدونه هم موندم😔😔

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

اصلا نگران نباش چون همین دختر دو روز دیگه میشه عزیزترین آدم زندگی باباش

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم