2737
2739
عنوان

غربالگری سه ماه اول

229 بازدید | 31 پست

سلام

بچه ها اون آزمایشی که همراه با NT داده میشه جوابش چقد طول میکشه؟

من دو هفته ست آزمایش دادم...هنوز جوابش آماده نیست...نگرانم نکنه مشکلی باشه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چار روز بعد نوبت ازمایش، نوبت دکتر گرفتم

ینی تا اون موقع آماده نمیشع؟⁦☹️⁩

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731
2740

بستگی ب آزمایشگاه داره. برای من روز بعد جوابشو دادن .نه نگران نباش. آزمایشگاه کم کاری میکنه اگه خدای نکرده مشکلی بود خب جواب برات های ریسک میزدن و میفرستادنت برای آزمایشات تکمیلی

بستگی به آزمایشگاه داره نگران نباش

دقیقا

برا تست بارداری یجا آزمایش دادم

نوبت زد برا پنج روز دیگه

فک کن

اونوخ بعضی جاها ی ساعته میدن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
ای بابا..پس چرا برا من انقد طول کشید

عزیزم دقیقا چند هفته رفتی برای آزمایش 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706