2733
2734
عنوان

خانمها بیایین بگین این دزد هدفش چی بوده از ترس خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 19607 بازدید | 319 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم پسر همسایه داشتیم اپارتمان رو به رو ۴ طبقه بود ما ۵ طبقه من پشتبومشون میدیدم  خانواده خیلیییی مذهبی داشت طبقه ۲ میشستن تقریبا ۲۷ ۳۰ سال سن داشت . خانم طبقه بالایی لباساش و رو پشتبوم پهن میکرد 

من همیشه تنها بودم خونه کارم این بود پشت پنجره کوچرو نگاه کنم این که میگم راهنمایی بودم 

میدیدم میاد بالا سوتین خانم و شرتاش و بو میکنه  میماله به صورتش یا ور میداره میبره بعدا میاره میزاره. 

خداروشکر
2728
دوستم من همین مشکل رو با شوهرش داشت،  بعد از یکسال که ازدواج کرده بود جدا شد، باکره بود. شوهرش ...

مثلا چی میخواست که خودشم باکره بود

دشتمان گرگ اگر داشت نمی نالیدم                      نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده

شایدم واسه دزدی اومده بعد دیده دخترخالت با تاپ پ شلوارکه تحریک شده گفته بذار ببینم تو لباسایی که تو بند رخته لباس زیری چیزی هست ببرم باهاش کیف کنم

دشتمان گرگ اگر داشت نمی نالیدم                      نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده
2740
عزیزم این فامیلتون‌محجبه هستن؟؟شاید یه جایی دیده خوشش اومده دنبال یه فرصت بوده که تجاوز کنه بهش..حتم ...

آره وختر خالم خیلی خوب و محجبه هست اصلا اهل تنها رفتن ب بیرون نیست حتی خونه خواهرش با شوهرش میره این آقا هم قصد دزدی نداشته قشنگ پیداست میخواسته بره داخل در قفل بوده بیش از ۲۵ دقیقه پشت در نشسته یوده

@خانوم_لوس     @maman_leyla     @red_cherrry     ...

بخشیدمت😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بخشیدمت😂

😂🤣😂

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

سلام،من میگم احتمالا از افغان بوده،توهین نشه بهشون،ولی چون شهر زرند بلوچ نداره اصلامن کرمانی هستم،اینجا افغان هم لباس بلوچی میپوشه....کفشم پاش نبوده چون میخواسته راحت بیاد بالا

2706