2733
2734
عنوان

خانمها بیایین بگین این دزد هدفش چی بوده از ترس خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 19673 بازدید | 319 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

@خانوم_لوس    

@maman_leyla    

@red_cherrry    

ببخشید .. منشن صرفا جهت هوشیاری بیشتر

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
به خدا 5 ماه عروس بودم  شورت و شلوار شوهرم با حلقه هامون رو دزد برده  الان 7 سال گذشته ه ...

جالبه حلقه و شلوارشوهر منم که مطمنم تو اتاق خوابمون بودن هردو امسال گم شدن در واقع ناپدید شدن....

2738
 جالبه حلقه و شلوارشوهر منم که مطمنم تو اتاق خوابمون بودن هردو امسال گم شدن در واقع ناپدید شدن. ...

نه بابا 

مال ما هم ناپدید شدن 

هر دو حلقه به فاصله سه روز 

شلوار و شورت شوهرم 

نه بابا  مال ما هم ناپدید شدن  هر دو حلقه به فاصله سه روز  شلوار و شورت شوهرم  ...

من حلقه خودم وطلاهامو ومقدار دلار و خونه بابام میزارم اصلا طلا خونه خودم نمیزارم. ولا حلقه خودمم ناپدید شده بود حالا من اوایل به مستاجرمون که طبقه بالاس و تازه اومده بود مشکوک شدم بعدا فهمیدم ادمای خوبین واهل حلال وحرام اما بعد یکسال برام سوال چرا باه م گم شدن؟؟

@فدرابانو   بیا اینجا عشقم موضوع خطریه😁😁

وای از ترس مردم😂😂😂😓منم خونم تنهام اما خداروشکر بیابون نداره😂😂

@مامان_میثاق1    

@76sadaf    

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706