2737
2739
عنوان

کسب درآمد اینترنتی

660 بازدید | 24 پست

با سلام دوستان گلم. اگه میخوایین توی خونه با گذاشتن وقت خیلی کم پول دربیارین ، اپلیکیشن آسرو را از گوگل دانلود کنید، این اپلیکیشن مثل بقیه برنامه ها نیست که اول ازتون پول بگیرن و پرداخت داشته باشی، پس نیازی به هزینه کردن نیست.یه اپلیکیشن کاملا واقعی، که با دیدن هر تبلیغ ۲۰ ثانیه ای، ۷۸ تومان به حسابت واریز میشه، در کل، هرماه میتونید ۶۰ هزار تومان درآمد داشته باشین، هر چی باشه از یارانه که بیشتره😀خیلی آسون و بی دردسر. توی قسمت کد معرف هم IR0009269 را وارد کنید ،هیچی از شما کم نمیشه پس محض رضای خدا، کدمعرف منو هم وارد کنید عزیزان...

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه مردمو اسکوول کردن به خدا

کی اسکول کرده؟

واقعیه ، خواستی امتحان کن ،نخواستی هم میل خودته عزیزم

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
وای ببخشید خوایم میاد اشتباه پست گذاشتم 😩😩😩

میگم آخه چه ربطی به تاپیک من داشت😂😂

2738
دوووورووووغ؟!!!

به خدا 

خودم هم دارمش، خوبه به هرحال ضرر نمیکنی

عزیزم روزی چند تا فیلم باید ببینیم تا بشه 60هزار تومن ؟؟؟ اگه تصمیم گرفتم نصب کنم کد شما را حتما می ...

دقیق نمیدونم عزیزم تبلیغاتش زیاد نیس ولی زود به زود اضافه میشه ، در طول روز رو نمیدونم فقط ماهانه رو میدونم. خیلی ممنون دستت درد نکنه گلم❤

بعد میریزن به کارت؟

شماره کارتو که میدی، درآمدت میره تو کیف پول، بعدش ۲ هزار تومن که پولت شد میتونی تسویه حساب کنی بریزی تو کارتت، و برداشتش رو هم بعد از اینکه ۲۰ هزار یا ۱۵ هزار تومن شد، میتونی از کارت برداری

شما خودت تونستی پول بگیری ازشون؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
2706