2733
2739
عنوان

تاپیک معجزه ها...لطفا همه تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 74 پست
من شاید ب ندرت پیش بیاد گریه نکنم همین امروز.هم گریه میکردم..بخاطرخیلی چیزا...میرسم ب اوج بی دردی بی ...

اون تیکه بی حسی مطلق رو شدیدا درک میکنم .

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه ما همه آدما یه جاهایی از زندگیمون گره خورده،یه جاهایی دلمون شکسته،یه جاهایی کم آوردیم ولی اگه ...

رفتم طرفش .شاید کم بوده ولی رفتم 

خداتورو آفریده،از روح خودش توی تو دمیده از همه مخلوقاتش برترت کرده،حالا کسی که اینکارو کرده بنظرت حواسش بهت نیست؟خدا خیلی دوست داره اون منتظره بری طرفش 

برو طرفش عاشقش شو بهش ایمان داشته باش من بهت قول میدم همه گره هات باز میشه

2742
خداتورو آفریده،از روح خودش توی تو دمیده از همه مخلوقاتش برترت کرده،حالا کسی که اینکارو کرده بنظرت حو ...

شاید این راه هایی ک گفتید رو امتحان کردم

2738
رفتم طرفش .شاید کم بوده ولی رفتم 

منم بعضی وقتا که مشکلم حل نمیشد هنو گره بود گریه میکردم میگفتم خدایا مگه نگفتی یه قدم بیا سمتم من ده تا قدم میام من اومدم سمتت پس تو چرا کاری نمیکنی برام،تو خدایی میتونی

ولی بعدفهمیدم خوب شد ک مشکلمو حل نکرد چون بدترین ضربه رو‌میخوردم

خدا خیلی بزرگه

بهش ایمان داشته باش

منم بعضی وقتا که مشکلم حل نمیشد هنو گره بود گریه میکردم میگفتم خدایا مگه نگفتی یه قدم بیا سمتم من ده ...

اگه ناراحت نمیشی حس میکنم بخشی از حرفهات شعاره ...

منم بعضی وقتا که مشکلم حل نمیشد هنو گره بود گریه میکردم میگفتم خدایا مگه نگفتی یه قدم بیا سمتم من ده ...

آره قبول دارم حرفاتو. منتها ما طاقت نداریم. 

عجب صبری خدا دارد

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
نه ناراحت نمیشم ولی وقتی با قلب بری سمتش خدا همه چی و برات حل میکنه اینو همین امروز فهمیدم انشالل ...

ممنونم عزیزم

شیطون ازدرگاه خدا نا امید نیست .

ما چرا نا امید باشیم؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706