2733
2739
عنوان

تاپیک معجزه ها...لطفا همه تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوم صبر ک نداریم فکر میکنیم خدا هوامونو نداره

من مطمعنم بهترینارو برامون میخواد. این خودمونیم ک هول هولی سرنوشت مونو تغییر میدیم.وباز التماسش میکنیم. و اون بازهم مهربونه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2728
من مطمعنم بهترینارو برامون میخواد. این خودمونیم ک هول هولی سرنوشت مونو تغییر میدیم.وباز التماسش میکن ...

:) چقد رابطه ت با خدا قشنگه 

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
چون همه چیز دست به دست هم دادن ک نا امید بشم

بخدامطمعنم هرچی ک باشی زندگی و روزگارت بدترازمن نیست. .بهت ک گفتم چ ب روزم اومد. 

اما حالا ب صراحت بهت میگم من بی نماز چشم و امیدم ب خداست. 

ک هم کمکم کنه هم بالاخره ی روزی باز نماز خون بشم.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
:) چقد رابطه ت با خدا قشنگه 

بخدا اینایی ک میگم زندگی منه. 

بخدامطمعنم هرچی ک باشی زندگی و روزگارت بدترازمن نیست. .بهت ک گفتم چ ب روزم اومد.  اما حالا ب ص ...

منم مثل شما نماز نمیخونم 

گاهی میخوندم الان خیلی وقته که نه 

2740
منم مثل شما نماز نمیخونم  گاهی میخوندم الان خیلی وقته که نه

منم.. 

میدونی بهونه میارم..حوصلم نمیشه.. دوس دارما اما شیطون میگه ول کن الان خوندی هر روز میخواد بخونی .تودلم میگم اذون خوشکله خداصدام میکنه میگه چندلحظه ست تموم میشه. 

دیدی تموم شد حالا سریال تو ببین. 

یا ب کارات برس.. 

یا هزاربهونه دیگه

با اینحال جزخدا کسی رو نمیخوام صداکنم.

منم..  میدونی بهونه میارم..حوصلم نمیشه.. دوس دارما اما شیطون میگه ول کن الان خوندی هر روز میخو ...

من کلا تنبلیم میشه 😐

من کلا تنبلیم میشه 😐

منم... 

خدا خودش بهمون حوصله ی عبادت کردن شو بده.

عزیزم. خدا خیلی مهربونه. بهش امید داشته باش.  ی روز وقتی خیلی تو فشار روحی بودم و واقعا بیچاره ...

چه حس و حال قشنگی پیدا کردی

اون لحظه مطمعن شدم تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمی افته. اون مراقب مونه دوسمون داره. مکرو مکر الله مکر ا ...

ممنونم از وقتی ک گذاشتی 😊

2706