2752
2734

سلام

من قبلا تاپیک زدم گفتم مشکلات شدید خانوادگی دارم

کنکور دادم و موقع انتخاب رشتمه. من میخوام از این شهر برم و توی یه شهر دیگه مثلا اصفهان که دانشگاه خیلی خوبی داره زندگی کنم. اونجا فامیل داریم و من میتونم تو خونشون زندگی کنم. به خاطر اینه که دیگه نمیتونم توی این خونه بمونم. از بابام متنفرم. از مامانم بدم میاد. تو این خونه و این شهر احساس خفگی میکنم. دلم میخواد دیر ب دیر ببنمیشون که نفس بکشم. افسردگی شدید گرفتم. ولی مسئله اینجاست که بابای من خیلی خیلی مستبد و خودخواهه و خیلی لجباز. از اینا که حرف حرف خودشه. من از ترسم تا حالا حرف یه شهر دیگه رو نزدم. ولی میدونم ک بشدت مخالفه. پیش خودش فکر میکنه من برم اونجا خراب میشم😑.مامانم میگه تو خودت بزن اون شهرو ب باباتم نگو که تو عمل انجام شده قرار بگیره. ولی من واقعا میترسم از واکنشش که اگه یهو بفهمه اونجا قبول شدم بخواد لجبازی کنه و بفرستتم دانشگاهای بدون کنکور تو همین تهران که وضعم از اینیم ک هست بدتر بشه. دارم سکته میکنم واقعا روزی صدبار ب خودم و بختم لعنت میفرستم. نمیدونم چیکار کنم. نظر شما چیه؟

اینم تاپیکیه که توش مشکلات خونوادگیمو گفتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2816557/نمیدونم-جاش-اینجاست-یا-نهمشکل-فرزند-با-پدر-و-مادر?postId=94041548

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اشکالی نداره ی دعوا میگیرین فوقش بعدشم میری شهری که می خوای فقط مواظب باش از چاه در نیای بری تو چاله همیشه این راه جواب نمیده، اگه شهرتون بزرگه مثل اصفهانی شیرازی جایی خیالت راحت که بری دانشگاه راحت میشی صبح میری شب هم بعضی وقتا بر نمیگردی

زندگی توی شهرستان خیلی سخته ها.منظرم به شهر و استان اینا نیست منظورم زندگی توی شهر دیگشت حالا هرجا

مخصوصا خونه فامیل دیگه بدتر..وقتی خونه خودت با مشکل مواجهی،دیگه فامیل قطعا سخت تره

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
عزیزم شهر دیگه هم رفتی باید بری خابگاه نمیتونی ک 4 سال بری تو خونه مردم زندگی کنی

نهایتش اینه که چند ماه خونه اونام بعد یا میرم خوابگاه یا خونه اجاره میکنم. بابام کلا خسیسه وگرنه مشکل اقتصادی نداریم. موقع پول دادن انگار داره ی تیکه از جونشو میده. اونم چقد؟ کمتر از ده هزار تومن

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
اشکالی نداره ی دعوا میگیرین فوقش بعدشم میری شهری که می خوای فقط مواظب باش از چاه در نیای بری تو چاله ...

ما خونمون تهرانه

اگر اینجا باشم دیگه میمیرم از افسردگی

چون همش میخواد اجبار کنه چادر سرت کن ارایش نکن با فلانی حرف نزن

از این ادما که خشک مذهبن

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
زندگی توی شهرستان خیلی سخته ها.منظرم به شهر و استان اینا نیست منظورم زندگی توی شهر دیگشت حالا هرجا ...

انتخاب بین بدتر و افتضاحه

افتضاحش میشه تهران موندن

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

عزيز من  اين و بدون  شما هيچ تقصيري توي اين وقايع نداشتين. كلا پدر و مادر انتخاب بچه ها نيستن واين موضوع واختلافات ان ها ربطي به شما نداشته 

كاش مادرتان سنجيده تر عمل ميكرد وشما را قاطي مسايلشان نمي كرد چون با شريك كردن كودك به او هم ناخودآگاه احساس گناه دست ميده

شما بايد مسيله را ريشه اي حل كنيد اگر نه هر جايي با شماست وممكنه در زندگي آيندتون هم اثر بگذاره اگر بتوانيد مدتي از  انها دور باشيد بد نيست ولي اگر نشد هم سعي نيد با روانشناس در ارتباط باشيد وباور كنيد كه شما بي تقصيرترين فرد هستيد و سعي كنيد خود را در روابط بين آن دو كنار بكشيد وكم كم خودتون وبعدها آنها را ببخشيد تا از اين بهبعد راحت زندگي كنيد

عزيز من  اين و بدون  شما هيچ تقصيري توي اين وقايع نداشتين. كلا پدر و مادر انتخاب بچه ها ني ...

خیلی ممنونم از توضیحاتتون

تو این سالها به چهار روانشناس مراجعه کردم که کاری برام انجام ندادن

و دو نفرشون گفتن برای دانشگاه از این شهر برو

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
ما خونمون تهرانه اگر اینجا باشم دیگه میمیرم از افسردگی چون همش میخواد اجبار کنه چادر سرت کن ارایش ...

این مشکلات رو همه ی هم سن های تو با پدر مادر هاشون دارن و هیچ حرفی نمیتونه بهت کمک کنه چون خانواده ات متوجه سن ات نبودن ک درک ات کنن و...، میدونی ممکنه تو این جنگ پیروز بشی و بری ی شهر دیگ و.. ولی تا حالا به این فکر کردی که بابات دوست داره؟ آدم پیش خودش میگه اینا دشمن اند و نباید بهشون رحم کرد هی دعوا هی جنگ... امیدوارم هرگز از خدا منت نکنی که پدر یا مادرت رو بهت برگردونه، امیدوارم هرگز شرمنده ی خودت نشی 

دختر خوب آزادی و چادر و آرایش و... تا یه جایی جالبه و خوش میگذره نمیگم بده میگم میتونی حتی کنار پدر مادر ات داشته باشی ولی پدر و مادر... خیلی بد دردیه خیلی

2706