2733
2734
عنوان

پدرشوهرم جدیدا بی تربیت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 36 پست

جوابشو نده انقد بذار شوهرت درمورد این چیزها باهاش طرف بشه

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
باهات صمیمیه...عزیزم حساس نباش فرض کن پدر خودته

بابای من خیلی با ادب و احترام رفتار میکنه هیچوقت صداشو بالا نمیبره , کلا بابا جان دختر گلم کمتر بمن نمیگه کاش مثل بابام بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم اشکال نداره خب تو هم جوابشو میدی دیگه فرض کن پدرته بیخیال بعضیا هر چی سنشون بالاتر میره کم طاقت  و بی فکر میشن تو حرف زدن

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
بابای من خیلی با ادب و احترام رفتار میکنه هیچوقت صداشو بالا نمیبره , کلا بابا جان دختر گلم کمتر بمن ...

خونه شوهر انتظار داشتی چطوری باشه؟وقتی ادم ازدواج میکنه باید تفاوتها رو بپذیره. همه آدما که قرار نیست عین هم باشن.انتظار داشتی پدرشوهرت عین بابات باشه؟ازدواج ینی سیاست برخورد با خانواده شوهر. میدونستی‌؟

تو هم کم نمیاری که 😐خب اون بی ادبه تو هم بی ادبی جفتتون مثل همین دگ خب😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خونه شوهر انتظار داشتی چطوری باشه؟وقتی ادم ازدواج میکنه باید تفاوتها رو بپذیره. همه آدما که قرار نیس ...

چهار ساله عروسشونم , فقط این یکی دو هفته اینجور شده قبلش کل روابط بر اساس احترام بود