2733
2739
عنوان

پدرشوهرم جدیدا بی تربیت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 36 پست
مثلا بشینم حرف بخورم ؟ 

نه عزیزم ولی دگ نگو واای پدر شوهر بی ادبم.اینجوری ادم فکر میکنه اون هی فحش میداده تو هم خیلی مظلوم و با ادب و با گذشت بودی هی سکوت میکردی.

بگو پدر شوهرم چند تا چیز گفت منم چند تا چیز گفتم جفتمون بهم بی ادبی کردیم😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه اونا میشینید؟ شاید راضی نیست 

تا یه هفته پیش  اجاره مینشستیم نقطه خیلی خوب شهر ,اجارشم میدادیم مشکلی نبود ,هر روز خدا میومد میگفت چرا اجاره میدین طبقه پایین ما افتاده, کمی کوچیکتر از بالاعه ولی خرجش. میکنم شیک شه بشینید و این همه اجاره ندین, حامله بشی شهر غریب هستی ما بهت میرسیم ناهار شام میای پیش ما و فلان , گولم زدن !!!!

عزیزم اگه فکر کنی این حرفا رو بابای خودت زده اصلا ناراحت نمیشی

اونم سنش بالاست وبه طبع کم حوصله شما احترام خودت رو بزار به شوهرت بگو صحبت کنه اون از پسرش ناراحت نمیشه ولی شما چیزی بگی ممکن بدتر رو لج بیافته 

من تجربه اش رو داشتم که میگم

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون🥰😍با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.❤🌷🌹🍁🌺
2742

و این دوستمون که میگه نرو خونشون درست میگه. از اول عادت بده هفته ای یک بار.اگه الان زیاد رفت و آمد کنی دیگه بعدا نمیتونی کمش کنی .انتظاراتشون زیاد میشه

سر سنگین هفته ای یک بار برو و در نهایت احترام

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون🥰😍با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.❤🌷🌹🍁🌺

رفتو آمدو به حداقل برسون،به شوهرتم بگو پدرته نمیخوام بی احترامی کنم لطف کن خودت بهش تذکر بده حق نداره این طوری با من حرف بزنه،اشتباه کردی رفتی طبقه پائین پدرشوهرت اینا،اصلا خوب نیست آدم نزدیک خانواده خودش یا همسرش زندگی کنه دوریو دوستی