2752
2734

ببین من خودم از بیکاری از فقط بخور بخواب و بگرد بدم میاد دقیقا مثل شما احساس پوچی میکنم اما مطمئن باش همه اینطوری فکر نمیکننخیلی مردها زن خانه دار دوست دارن خیلی خانومها هم اصلا از شاغل بودن خوششون نمیاد

دائما" یکسان نماند حال دوران غم مخور  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدم اگه شانس داشته باشه بیکار السلطنه همه باشه میذارن رو سر حلوا حلواش میکنن اگه نه استیو جابزم باشی حس میکنن سرت منت گذاشتن که اومدن گرفتنت و پسرشون حروم شده با تو😑

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2731

اتفاقا این تفکر خیلی بدیه

وظیفه مرده که برات کار کنه و خرجت رو بده

مگه شوهراتون توی خونه به اندازه شما کار میکنن که شما کار بیرون انجام بدید

اگه میتونی بری هیچ اشکال نداره ولی اینکه با نرفتن اعتماد به نفست رو از دست بدی و حس سرباری بهت دست بده خییییلی بده

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

خب ادم باید قبل از ازدواج حرفاشو بزنه که تکلیف طرف مقابلشم روشن بشه مثلا من دوس ندارم شاغل باشم و به خواستگارهامم میگم که من مصرف کننده هستم به هیچ وجه سرکار نمیرم به جاش میخوام تفریح کنم خوش بگذرونم و وظیفه ی توعه خرجمو بدی اگه مخالفی منو نگیر پاشو برو بیرون.

منم تحصیلات عالی دارم بهترین رشته و بهترین دانشگاهها درس خوندم اما جز چندرساعت تدریس تو دانشگاه همیش ...

چه دوست داشتن زشتی میشد!!!!!

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
برو باشگاه ثبت نام کن  کتاب مخصوص ارتباط با همسر بخون ک وقتی ازت پرسید امروز چ کردی بگی مطالع ...

شنا میرم ولی بازم فکر میکنم نامزدم دوست داره من یه منبع درامدی داشته باشم چون همش بهم میگه مزون بزن یا تشویقم میکنه یه کاری رو خودم شروع کنم 

یعنی چی 1 تومن کمه؟  منم زبان درس میدم حقوقم چص مثقاله

نباید ولش میکردی میتونستی کلاسای بیشتر بگیری و حقوقت بیشتر بشه

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
منم تحصیلات عالی دارم بهترین رشته و بهترین دانشگاهها درس خوندم اما جز چندرساعت تدریس تو دانشگاه همیش ...

من دقیقا مثل شما بودم خیلی هم کار میکردم ها چند تا دانشگاه ولی احساس بیکاری میکردم....ولی خدا رو شکر دوساله استخدام اموزش و پرورش شدم اعصابم اروم شد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

درکت می کنم دیگه تو این دوره مثل قدیم نیست که زن...........

یه هنری یاد بگیر از کلاس ارایشگری بگیر تا عکاسی تا دوره نسخه خوانی 

اگه مدرک دانشگاهی داری که از شرکت های خصوصی شروع کن برو سر بزن واسه کار

2706