2733
2734
نه عزیزم مردا این زنا رو. بیشتر دوس دارن البته اگر خودت به خودت احساس بدی نداشته باشی والا من که د ...

ینی چی از خانومای شاغل فقط سو استفاده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دائما" یکسان نماند حال دوران غم مخور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تحصیلات عالی دارم بهترین رشته و بهترین دانشگاهها درس خوندم اما جز چندرساعت تدریس تو دانشگاه همیش ...

چی خوندی

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

کاری ک دوست داری رو دنبال کن بنظرم وقتی ب کاری علاقه داشته باشی هر طور شده درامدتو میبری بالا

منم از بیکاری بدم نه بخاطر نظر دیگران بخاطر اینکه از زمانم میتونم مفیدتر استفاده کنم

...
2742

استارتر اگه خودت، خودتو دوست داشته باشی، مطمئن باش کار کردن یا نکردنت رو همسرت تاثیری نداره

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
شنا میرم ولی بازم فکر میکنم نامزدم دوست داره من یه منبع درامدی داشته باشم چون همش بهم میگه مزون بزن ...

خو بگو سرمایشو بهت بده تا بزنی

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

تو ک زنی میگی مصرف کننده از مرد چ انتظاری میره واقعا طرز فکرتون حال ادمو بهم میزنه

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
2738

منم فوق لیسانس عمرانم اونم از دانشگاه دولتی با رزومه خوب. ولی خوب بیکارم و اینکه آزمون های استخدامی واسه عمران معمولا مرد میخوان یا شهر ما اصلا نیرو نمیخواد. دفتر هم با اینکه صلاحیت هام گرفتم ولی نمیتونم بزنم چون ریسکه.خیلی حس بدیه بعد از این همه درس خوندن بخوان برچسب خونه دار بودن روی آدم بزنن.

يعني چي مردا زناي مصرف گرا دوست ندارن؟ اگر منظورت شوهرته كه اصلا اگر قرار باشه بخاطر پول در نياوردن شما رو نخواد همون بهتر كه نخواد. چرا خودت رو بي ارزش ميكني... 

ولي بخاطر خودت خوبه كه كار پيدا كني اگر مهارتت كمه سعي كن مهارتت رو بالا ببري 

من دقیقا مثل شما بودم خیلی هم کار میکردم ها چند تا دانشگاه ولی احساس بیکاری میکردم....ولی خدا رو شکر ...

خوش به حالت منم آزمونش قبول شدم اما تو مصاحبه رد شدم بعدش که پیگیر شدم دیدم یه سهمیه دار گرفتن😔

منم شاغل بودن رو دوس دارم ولی ازینکه میگی مصرف کننده خیلی بدم اومد

بیکار بودن چیه

زن خانه دار اندازه چند تا زن شاغل کار میکنه مثلا

پرستار بچه

خدمتکار

آشپز

معلم

و....

میبینی که بیکاری نیست میدونی واسه هرکودومش یه زن بخواد حقوق بگیره چقد میشه؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بچه ها من شعلی ندارم و دیپلم دارم ب نطرتون برم چ حرفه ای را یاد بگیرم؟

من اگه تجربه الانمو داشتم کاری که به تارگی شروع کردم رو بدون رفتن به دانشگاه و با چند تا کلاس فنی حرفه ای همون چندین سال پیش شروع میکردم

یا میرفتم خیاطی

وگه تو خیاطی ماهر بشی حتی برای خونواده خودتم بدوزی کلی به نفعته

نگو علاقه نداری چون چند تا چیز خوشکل بدوزی علاقه مند میشی

هیچ زن خانه داری و هیچ مادری صرفا مصرف کننده نیست  بلکه اشپز،  پرستار ،نظافت چی و ... خیل ...

آشپز پرستار نظافت چی

اصلا موافق نیستم

هم خانم خانه داری مدیر خونه س

واقعا عقیده م اینه

و هر مادری بهتری مربی و معلم

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2706