2733
2739
سلام دوستان یه متخصص خوب بهم معرفی می کنین دخترم چهارماهشه اما از بس دکترا هیچی نمیفهمن به هیچ کس اعتماد ندارم یه بار دخترم را بردم دکتر یه سرماخوردگی جزئی بود بهش شربتی داد که زیر شش ماه ممنوع بود شانس اوردم تو نت درباره اش خوندم وگرنه خدامیدونه چی میشد..
الانم از ترس همین چیزا چهارماهه دخترم را چکاپ نبردم یکم عذاب وجدان دارم میترسم کوتاهی کنم و خدایی نکرده مشکلی باشه و دیرمتوجه بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر معینی شماره مطبش77803915 هست البته تااردیبهشت معمولاخارج هست بعدمیادتماس بگیرمنشیش میگه.خیلی عالیه وبیخودچرک خشک کن تجویزنمیکنه.من از 5ماهگی دخترموبردم تاالان که خیلی راضیم .
الهم عجل لولیک الفرج
2728
اگه با سرچ در اینترنت می شد فهمید چه دارویی باید در چه سنی داد یا نداد نیاز به ده سال درس خوندن و اینهمه زحمت در دانشگاه و بیمارستانهای آموزشی نبود . بسیاری از احتیاطاتی که در بروشورهای داروها یا معرفی های اینترنتی می نویسند فقط برای عموم و مبتدی هاست و در نهایت هیچ کدام اینها جای مراجعه به پزشک را نمی گیرد . مطمئن باشید که پزشک شما خیلی پیشتر و بیشتر از شما امثال این اطلاعات عمومی اینترنتی را خوانده و می داند . طرز تفکر شما در مورد پزشکان کاملن اشتباه است و نیاز به بازنگری اساسی دارد دوست عزیز من.
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
سلام آرزو جون دکتر مصاحب میدان آرژانتین - خیابان الوند . مطبش داخل ساختمان داروخانه آرژانتینه چسبیده به داروخانست مامانم برادرمو از وقتی به دنیا اومده پیشش برده الانم که 13 سالش شده بازم فقط به اون اعتماد داره
عالیه
Lilypie Pregnancy tickers
ولی آیتک جان هستند دکترهایی که دارو نامناسب هم میدن !! خود من این بلا سرم اومده !! بعدش 3 تا دکتر تایید کردن که داروها خیلی برای بیماری من قوی بوده اصلا گفتند مشکل تو بیماری محسوب نمیشه !! در هر حال استفاده از اون داروها آسیبی به من زد که جبران ناپذیره
2740
آیتک جان حق با ناهیده عزیزه خیلی دکترا هستن که تجویزهاشون ضربه های جبران ناپذیری به بیماران میزنه همین برادرزاده همسرم به خاطر اشتباه یکسری از پزشکا تو 40 روزگی بیمارستان بستری شد
یه سر به تاپیک آلرژی بزن ببین چقدر بدبختی کشیدن تا یه دکتر تشخیص داده بچه شون آلرژی داره!!!!!!!!!