2737
2739
سلام دوستای گلم.من الان هفته بیسست و دو بارداری هستم هفته هجده رفتم سونو برای تعیین جنسیت که مشخص شد نی نی خوشگلم دخمله از اون روز به بعد هر چند شب یکبار خواب می بینم نی نیم پسره حتی یکبار خواب دیدم که پسرم تازه به دنیا اومده و شوهرم داره واسه بدنیا اومدنش گوسفند قربونی میکنه. یکبار هم خواب دیدم پسرمو بغل کردم و هییت سینه زنی امام حسین از جلوی خونه ما رد میشه.حالا به نظرتون چیکار کنم؟لازم یک بار دیگه برم سونو یا اینکه همون سونو قبلی درست بوده؟آیا کسی بوده مثله من خواب ببینه بعد بفهمه جنسیت نی نیشو سونوگرافی اشتباه گفته؟اصلا سونو اشتباه میشه؟
معمولا تا هفته 20 ممکنه اشتباه بشه اما بعد از 20 نه خیلی ها شده که اینطوری بوده مخصوصا برای دختر که بعد ها پسر شده اما بریا پسر کم پیش میاد گلم هر چی باشه سالم باشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سونو هم اشتباه میکنه عزیزم هیچ چیزی قطعی نیست امیدوارم سالم باشه بوس
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اره دیگه کیمیا جون دارم میگم به سونو اطمینان نکنین فقط ماه های 7 به بعد
2740
معمولا دختر را ممکنه اشتباه ببینن کیمیا جان اما پسر را نه
از اخر ماه 5 به بعد باز مطمئنتره و البته خانم الماسی بیمارستان مهر کارش عالیه گرونه و دیر وقت میده اما همه چی را بررسی میکنه
اینکه از روی سونو جنسیت بچه رو تعین کنن به وضعیت بدن بچه و مهارت پزشک بستگی داره. ولی دیگه چشماش که کور نیست می بینه دختره دیگه! احتمال اشتباه خیلییییییییی کمه!
خواب زن حامله پریشونه نمی شه روش حساب کرد!
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
2706