2733
2734

مگه من گفتم مریضم شم..مگه من گفتم برم عمل و بعدشم استراحت مطلق و مرخصی استعلاجی

آخه چقدر نامردند مسئولان اداره...رفتن گزارش دادن گزینش که من خودم و زدم مریضی و محروم خورم گزینش هم من و خواست منم گفتم تمام مدارک پزشکی و عملم و دارم  ... ای خدا...الان سه هفتس جوابی از گزینش نیست و من بلاتکلیفم...امروز فهمیدم همه پیمانی ها تمدید قرارداد شدن جز من....

تو حکم من تمدید و زده ۰

همه امیدم شغلم

خدایا چرا مریضم کردی... کاش جای بیماری میمردم

پاشو برو اداره کل؛ مدارکت رو هم ببر، یه انسان شاید پیدا بشه کارتو راه بندازه.

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد؟/ ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد...منتظرتم عزیزدلم، ۲۰ سال گذشت و دیگه تکرار نشد، خودت کمکم کن که بی تو هیچم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خيلي نامردن

به خدا توکل کن و برو جلو، صلاحت باشه کارتو خودش راه میندازه. نگران نباش.

"یدالله مافوق ایدیهم"

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد؟/ ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد...منتظرتم عزیزدلم، ۲۰ سال گذشت و دیگه تکرار نشد، خودت کمکم کن که بی تو هیچم.

یکی از همکارای ما هم امسال دیسکش اذیتش می کرد یکماه نیومد طفلک مدیر می رفت کلاسش بعد از یک ماه اومد دید بازم نمیتونه رفت تمدید کرد بعدم که استراحت تموم شد معاونت اموزش ابتدایی انداختش جای نزدیکتر چون خودش مصر بود بیاد جا قبلی معلمی هم که جاش آوردن اعتراض داشت که الان دوباره جابجا میشه دیگه نمی تونه