2737
2734
عنوان

بگم بیاد یا نه؟🤔

247 بازدید | 33 پست

من یه خواستگار سمج دارم که 10 سال از من بزرگ تره(من 27 ایشون 37). می گن تاجر فرشه و خونه و ماشین و مالی کلن اوکیه ولی تحصیلاتش پایینه و دیپلمه من خودم لیسانسم. یک خواهرم داره که از همسرش توی عقد جدا شده.

من به خاطره تفاوت سنی بالا و تحصیلاتش نمی خوام بزارم بیان ولی خیییییلیییی اصرار می کنند چند ماهه.

می خواستم بدونم منطقی هست یا نه طرز فکرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بودم قبول میکردم

الان دکترا داشتن هم چیزی نیست چه برسه به لیسانس.

شاخ قول که نمیشکنیم یه لیسانس میگیریم.

مهم شغله که داره

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

ن

منم گفتم با کسی ازدواج میکنم ک حداقل یه ترم هم ک شده رفته باشه دانشگاه بدونه محیط دانشگاه چطوره 

اما این یه سری ملاک مضخرفه حالا میفهمم اصلا هم مهم نبود 

بزار بیان باهم اشنا بشید

پسر نازم عاشقتم  
من لیسانسم شوهرم فوق دیپلم مشکلی نداریم  دیگع لیسانس چیزی نیست که بشه بهش افتخار کرد😆🤦‍♀️

بهش افتخار نکردم بحث اینه که دوست داشتم تحصیلات دانشگاهی داشته باشه

2740

تحصیلات توی. این دوره زمونه اهمیتی نداره

مگر خیلی اختلاف باشه درحد دیپلم دکترا که اونم والا حل میشه 

اختلاف سنیتونم که اوکیه

من کلا با ازدواج سنتی مخالفم ولی وقتی خودت اوکی ای اجازه بده بیان اقلا بعد تصمیم بگیر

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

عزیزم شعور ب تحصیل کردن نیست فقط انسان باشه مطمئن شو از اخلاقش و رفتار تحصیل آن بخواد مدرک با پول میخره از من ب تو نصیحت فقط اخلاق ده سال خوبه بد نی و خواهرش هم ب این مربوط نیست زیاد

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

اگه بقیه چیزاشم خوبن بزاربیان

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
10 سال تفاوت سنی چی؟

به خودت بستگی داره

من به شخصه ۱۰ سال اختلاف رو مشکلی باهاش ندارم

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃