2733
2734
عنوان

بگم بیاد یا نه؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 33 پست
بهش افتخار نکردم بحث اینه که دوست داشتم تحصیلات دانشگاهی داشته باشه

خودت بفرستش دانشگاه😂

من دانشجوی ترم اخر بودم شوهرم دیپلمه

ازدواج کردیم حمایتش کردم ادامه تحصیل داد

مگه تحصیلات دانشگاهی چیه!!!

بخاطر ارتقاع شغلیش گفتم ادامه بده وگرنه تاجر بود درس واسه چیش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسرم س سال بزرگ تره کاش ده سال اختلاف سنی داشتم پخته تر بهتره الان کوچولوئه هنوز گاهی وقتا حس میکنم مامانشم با اینکه نسبت ب همسناش خیلی مرد زندگیه و میشه بهش تکیه کرد و اعتماد داشت

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2740
تحصیلات توی. این دوره زمونه اهمیتی نداره مگر خیلی اختلاف باشه درحد دیپلم دکترا که اونم والا حل میشه ...

منم مثل شما بودم ولی طبق تجربه به این رسیدم که تهه این دوستیا هیچی نیست

منم مثل شما بودم ولی طبق تجربه به این رسیدم که تهه این دوستیا هیچی نیست

ولی من طبق تجربه میگم ته دوستیایی که واقعا با عقل و. احساس و منطق باشه خیلیم خوشبختی هست

خداذوشکر خودم یکیشم 😍

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
من و شوهرمم ده سال تفاوت سنی داریم مشکلی نداریم من حرفم اینه بزار بیاد باهم صحبت میکنید رفت و امد ...

آخه دوستم همسرش 10 سال بزرگتره می گه خیلی بابابزرگی رفتار می کنه و اصلا شور و هیجان نداره

ولی من طبق تجربه میگم ته دوستیایی که واقعا با عقل و. احساس و منطق باشه خیلیم خوشبختی هست خداذوشکر خ ...

من خودم کلی زمان و انرژی گذاشتم واسش ولی چون شناختی از خانواده ش نداشتم اومدن جلو متوجه شدم که اصلا به درد هم نمی خوریم. ولی اینجوری که آشنا هستی با طرف همه چیز رواا و از اول خانواده رو هم می بینی بهد تصمیم می گیری

من خودم کلی زمان و انرژی گذاشتم واسش ولی چون شناختی از خانواده ش نداشتم اومدن جلو متوجه شدم که اصلا ...

خوب دقیقا دوستی برای همینه که ببینین بدرد هم میخورین یانه دیگه

مشاورهای قبل ازدواجم خیلی میتونن کمکتون کنن

چه ازدواج سنتی چه غیرسنتی

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای