2733
2734
عنوان

رابطه ی ۱۰ ساله ی بی سرانجام

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 33 پست

جوهر مرد کاره .. شکم زن و بچه رو با قربون صدقه و محبت نمی شه پر کرد .. و سمت کار نرفتن نشانه بی مسیولیتی .. کسی مسیولیت خرج شکم خانوادش رو به عهده نگیره بعدا تو تربیت بچه هم هیچ کمکی بهت نمی کنه همیشه دست تنهایی  تو مشکلات .. 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ۱۰ سال که تمومش کردی احساس گناه میکنی؟😐

آره و نه چون نیست بگم... بخاطرش خیلی کارا کردم که نشون بدم پای قولم هستم... ولی الان عقلم واقعا داره کلافه م میکنه... این ده سال رو چجوری جبران کنم تو زندگیم 😔

منم بعد از یازده سال تموم کردم و با ی نفر دیگه ازدواج کردم گاهی اوایل ازدواجم عذاب وجدان داشتم ولی الان فکر میکنم شاید این بهترین اتفاقی بود ک باید میفتاد

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2728

دوست من کسی که سی سالشه نه به لباس پوشیدنش اهمیت میده نه به سرانجام رسوندن رابطه عاطفی ده سالش نه حتی به وضعیت اشتعال و اینده اش به چه درد کسی میخوره؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
منم بعد از یازده سال تموم کردم و با ی نفر دیگه ازدواج کردم گاهی اوایل ازدواجم عذاب وجدان داشتم ولی ا ...

واقعا چرا وقتی میدونیم جدا شدن درسته باز عذاب وجدان میگیریم؟؟؟  بعد از ۱۰ سال هیچی ندارم جز اینکه مدام به خودم بگم اشتباه کردم... واقعا میپرستیدمش ولی یک ساله هر روز به خودم میگم  چطور ؟ چرا باید ادامه بدم؟ من مسئول تربیت غلط اون آقام؟

2738

افرین به شجاعتت نه کار داره نه خوش زبونه 

زودتر باید تمومش می کردی

بدرد شوهر نمی خوره چون زندگی مسئولیت داره 

عیب نداره درست 10 سال دیر ج رد دادی ولی بازم بهار از این که فردا با یه بچه تازه می فهمیدی اشتباه کردی

واقعا چرا وقتی میدونیم جدا شدن درسته باز عذاب وجدان میگیریم؟؟؟  بعد از ۱۰ سال هیچی ندارم جز این ...

آخی عزیزم...کاملا درکت میکنم منم واسم سخت بود اوایلش ک داغون بودم تا اینکه رفتم پیش ی روانشناس داشتم دیوانه میشدم... ولی بعد از صحبت کردن با اون آقای مشاور خیلی حالم بهتر شد

الان همیشه فکر میکنم  اون الان رفته دنبال زندگی خودش منم ازش هیچ خبر ندارم شاید زن گرفته شایدم بچه داره من همیشه واسش آرزوی خوشبختی میکنم حتما خدا برنامه های بهتری واسمون داشته...

اگه خیلی داری اذیت میشی برو پیش ی مشاور وقتی با ی نفر صحبت کنی سبک میشی و راحتتر میتونی باهاش کنار بیای 

آخی عزیزم...کاملا درکت میکنم منم واسم سخت بود اوایلش ک داغون بودم تا اینکه رفتم پیش ی روانشناس داشتم ...

خیلی دنبال مشاورم... میشه ادرس جایی که رفتی رو بدی؟ قبلا تو همین نی نی سایت هم دنبال مشاور گشتم ولی مطمئن نبودم به هیچکدوم....

خیلی دنبال مشاورم... میشه ادرس جایی که رفتی رو بدی؟ قبلا تو همین نی نی سایت هم دنبال مشاور گشتم ولی ...

من اصفهانم عزیزم شما کجایی؟

2706