2733
2739
سلام دوستای گلم!!! راستش تنها جایی که میشد که از ده ها نفر بخوام سوال بپرسم همینجا بود! راستش من تو یه شهر خیلییییییی کوچیک تو شمال ایران زندگی میکنم..... این شهر که اسمشو میزارم شهر الف یه شهر خیلی کوچیکه....امکاناتش هم صفره....حتی یه ازمایشگاه یا بیمارستان هم نداره....فقط یه درمونگاه داره!!! همه همدیگه رو میشناسن و اگه یه کاری بکنی یا یه جوری بری بیرون همه میبینن و .... من خودم بچه که بودم همراه خانوادم ازاین شهر رفتم...اما بزرگ که شدم برگشتیم و من اینجا ازدواج کردم و یه واحد اپارتمان خریدیم و الان چند ماهی هست که زندگی میکنیم.....همه ی خانواده ی من و همسرم همین شهر هستن....مغازه ی همسرمم همینطور.... برای استفاده از امکانات هم میریم شهر بغلیمون که 10 دقیقه راهه و اونجا بیمارستان و...کلا همه چی داره..... ما تو شهر الف یه تیکه زمین داریم درست جلوی خونه ی مادرم حدود 80 متر....که جای خوب شهر هست حالا من ازتون یه سوال داشتم که به نظر شما کدوم یکی از این راه ها رو انجام بدیم؟ 1.یه واحد اپارتمانمون رو بفروشیم و تو زمین 2 دهنه مغازه بزنیم که هر ماه اجارشو بگیریم+بالاشم واسه خودمون دوبلکس بسازیم و زندگی کنیم 2.زمین و یه واحد اپارتمان رو با هم بفروشیم و بریم یه شهر دیگه به اسم شهر ب که حدود 1 ساعت با شهر خودمون فاصله داره اما شهرش با امکاناته و اونجا یه واحد اپارتمان بخریم فقط!!!! شما چی میگید؟
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی همون شهر الف هست هر روز باید بره و بیاد یعنی تو جاده بره و بیاد
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2738
یعنی همسرم هر روز صبح باید یه ساعت بیاد تا شهر الف بعد ظهر برگرده دوباره عصر بره و شب برگرده مترو و واحد اینام نداره با تاکسی!
راستش همسرم میگه که اگه مغازه ها رو داشته باشیم خیلی به نفعمونه چون قیمتش بالا میره اما من میترسم که زمین رو بفروشیم و بعدش قیمتش بالا بره پشیمون بشم اخه زمین قیمتش همش بالا میره اما اپارتمان فقط کلان شهرا مثه اصفهان و تهران و ....خوبه اینجا بخری سود نمیکنی
2706