2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من میگم 1 چون از مغازه پول در میاد نه از خونه بالا خره مغازه رو اجاره میدید ماهی ی چیز دستتونو میگیره پولاتونو جمع کردید ب اندازه کافی که شد برید ی شهر دیگه
ilove you نی نی سایت
دوست ندارم که شهر الف باشم همسرم میگه کم کم منم میام شهر ب مغازه باز میکنم اما خب تا اون وقتی که همسرم بیاد چند سالی میشه مثلا شاید 4 5 سال اونوقت من باید تا اون موقع منتظر بمونم و بعدش بریم شهر ب تا اون موقع از بچه مچه هم خبری نیست چون نمیخوام وقتی که شهر الف هستیم بچه دار بشم اگه تا 4 5 سال دیگه صبر کنم خونمون دیگه نوساز نیست وسخت میخرن ازمون(همین واحد اپارتمانی که خریدیم و داریم توش زندگی میکنیم)
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2738
من قطعا شماره 1 رو انتخاب می کردم بالاخره شما و خانواده خودت و همسری با این شرایط بزرگ شدی.... با شهر ب هم که چندان فاصله ی زیادی نداری.... توی تهران برای از غرب به شرق رفتن گاهی باید 2 ساعت تو ترافیک و راه باشی.... پس بهترین کار اینه که دو تا مغازه داشته باشین تا درآمدتون بیشتر بشه.... اگه درآمدتون بیشتر بشه بعد از مدتی حتما میتونین تو شهر ب یه واحد آپارتمان و مغازه خرید به قول معروف یک سال بخور نون تره.... صد سال بخور نون و کره
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
تو شهر الف دوستای همسری زیادن و دخالت میکنن همسری هم میگه نمیتونم بگم زنگ نزنید و .... اگه بریم شهر ب از شر دوستاش راحت میشیم
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
ببین اگه با این شرایط رفت و آمد همسرت بخواهی بری شهر ب و اون با زحمت بیاد شهر الف.... مطمئن باش سر یک سال نرسیده خسته میشه و مجبورین با ضرر خونتون رو بفروشین دوباره برگردین چند سالته؟؟؟ وقت داری تا 5-4 سال دیگه منتظر بچه بمونین؟؟؟
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
اگر واقعا مشکل دیگع ای ندارید شهر خودت که تمام خانواده و فامیلتون اونجان خب بهتره معلوم هم نیس کار شوهرت تو شهر ب بگیره
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
خب همسرت که مجبوره بره شهر الف و دوستاش هم که هستن.... حداقل اینجوری بالاسرش هستی و بیشتر روش کنترل داری
2706