2737
2734
عنوان

پرسش و پاسخ‌های قانون جذبی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 179 پست
سوالاتت طوری بود که فکر کردم از جذب چیز زیادی نمیدونی! افکار منفیتو با سوالات رگباری و تمرین مداوم ش ...

وای باور میکنی حرفهای آقای شریفی رو حفظم صدبار ویساشو گوش دادم

چرا اخه بی انگیزه شدم 

مثل یک تکه گوشت لمس 

همش بغض میکنم گریه میکنم

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
وای باور میکنی حرفهای آقای شریفی رو حفظم صدبار ویساشو گوش دادم چرا اخه بی انگیزه شدم  مثل یک ...

آره، من خودمم گاهی دچار این مشکل میشم. ولی راه چارش هموناییه که گفتم. شکرگزاری مهمترین نکته‌س. هیچ وقت شکرگزاری رو از زندگیت حذف نکن. خدایا شکرت، یا شکراً لله بزار ورد زبونت بشه. تا جایی هم که میتونی برای شکرگزاریت دلیل بیار. حالت خوب میشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره، من خودمم گاهی دچار این مشکل میشم. ولی راه چارش هموناییه که گفتم. شکرگزاری مهمترین نکته‌س. هیچ و ...

آفرین باید خدارو شکر کنم تا افکار مثبت جایگزین افکار منفیم شه تا بتونم پاکسازی کنم.

خودم به خیلی چیزا به جذب رسیدما

اما چند وقته انگار افسرده شدم امواج منفیم زیاد شده .به قول تو طوری حرف میزنم انگار چیزی از جذب نمیدونم

از همین الان شروع میکنم 

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
آفرین باید خدارو شکر کنم تا افکار مثبت جایگزین افکار منفیم شه تا بتونم پاکسازی کنم. خودم به خیلی چی ...

سعی کن توی اون تاپیک که گفتم بمونی. خودتو توی فضاهای مثبت نگه دار تا هر روز بهت یادآوری بشه و شکرگزاری کنی. بهترینها رو برات آرزو میکنم دوستم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728
سعی کن توی اون تاپیک که گفتم بمونی. خودتو توی فضاهای مثبت نگه دار تا هر روز بهت یادآوری بشه و شکرگزا ...

باشه چشم میرم اون تاپیک.

ممنونم دوست خوبم 

بهترینها رو جذب کنی❤❤

عزیزم شما راجب تکنیک ۵×۵۵ میدونید ؟براچی همچی میشه ازش استفاده کرد  ،ببخشید این اخرین سوالییه ک ...

من خودم تا حالا ازش استفاده نکردم. ولی بله، میشه برای همه چی ازش استفاده کرد. 

اینجا یکی از دوستان زحمت کشیدن و در موردش توضیح دادن.

2740
سلام کسی از سابلیمینال سر در میاره؟کسی میدونه سابلیمینال بدون فرکانس رو چطور دائمی کنم؟سنم کمه دائمی ...

سلام عزیزم. من خودم از سابلیمینال استفاده نکردم و نمیکنم. چون از محتوای مخفیش خبر ندارم و نمیدونم واقعیت نهفته در اون چیه. ترجیح میدم راه‌هایی که روشن و واضحه استفاده کنم. شما هم اگر دوست دارید از قانون جذب استفاده کنید میتونید مطالب تاپیکی که لینکش توی امضام هست بخونید.

مگه قانون جذب برای زیبایی میشه؟

در صورتی که خواسته‌ی شما به لحاظ علمی و فیزیکی قابلیت برآورده شدن داشته باشه، بله میشه. ضمن اینکه قانون جذب فکر کردن به تنهایی نیست. در کنارش نیاز به تلاش هم داره، مثلا رسیدگی به خودتون، رفتن پیش پزشک و .... قانون جذب به شما کمک میکنه که راه درست و سریع پیش پاتون قرار بگیره. 

سلام عزیزم خوبین؟😊

من ی راهنمایی با قانون جذب میخواستم ازتون

من در یک دانشگاه خیلی خوب تو تهران ارشد میخونم یه رشته ی خیلی خوب☺️

معدلم عالیه و ..

اما در مورد کار پایان نامم به مشکل بدی بر خوردم٫😑

مجبور شدم ایتاد راهنمامو عوض کنم🥺و اذیتم میکرد و کمک نمیکرد

بعدش استاد عوض شد با سختی زیاد(چون نمیذاشت)و با استاد دیگه ای برداشتم ک عالیه منتهی مسئول اموزش دادن ب من یه خانم بود که خیلییی اذیت میکرد مجبور شدم اونم عوض کنم😕😕و برای بار سوم پروپوزال بنویسم!!

نمیدونم مشکلم چیه ک درستش کنم!

اخه اگر مدار درسیم باشه نمراتم نزدیک ۱۹ عه٫

اگه روابطم باشه من بسیاااااار اجتماعیم!

مشکلم چیه و پبشنهاد شما چیه مهربون

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
سلام عزیزم خوبین؟😊 من ی راهنمایی با قانون جذب میخواستم ازتون من در یک دانشگاه خیلی خوب تو تهران ا ...

سلام عزیزم. ممنونم. دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. یکیش اینکه وقتی با استاد راهنمای اول به مشکل برخوردی، به بد بودن طرف و اذیت شدن خودت خیلی توجه کردی و باعث شده با وجود تغییر استاد، از یه طریق دیگه اذیت بشی. 

یه دلیل دیگه میتونه این باشه که به اندازه کافی برای این رشته‌ی عالی و نمرات عالی و روابط عالی شکرگزاری نکردی، در نتیجه آخرش داره خراب میشه.

امام علی(ع) فرمودند آخر کارهاتونو با شکر نکردن اولش خراب نکنید...

من فعلا اینا یادم میاد. خودت بیشتر به ارتعاشات خودت واقفی.

2706