2737
2734
عنوان

میخوام ببینم اونایی که مخالف اعدامن نظرشون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 81 پست
نیمفادورا جان ولی به نظر من اینا باید به بدترین شکل ممکن اعدام بشن جواب اون طفل معصوما رو کی میخواد بده؟ آیندشون درس خوندشون همه چیشون تباه شد
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من لینک رو نخوندم..راستش اعصابم نمیکشه...ولی من خودم مخالف اعدامم.. به دلیل اینکه میگم ما جون به کسی ندادیم که بخایم ازش جونش رو بگیریم...کلا معتقدم بشر نمیتونه راجع به جون کسی حتی خودش تصمیم بگیره...از طرفی قضاوت اصولا کار سختیه و گاها غیر ممکن.... ولی در مورد تجاوز یا ادمایی که مریضن هم میگم جاشون میتونه تا اخر عمر تو زندان باشه...حکم حبس ابد بدون بخشش باشه....نه اعدام...
من الان واقعااا یه وحشت بزررررگ افتاده تو دلم بخاطر پسرم میدونم زمانی که میبرمش مدرسه باید همش تو استرس باشم تا برگرده خونه
2728
با اعدام فقط این حس قاتل بودن بصورت بالقوه تو ماها رشد میکنه...حس انتقام..ببین انسان کشتن تو ذاتش نیست...وقتی میکشه یعنی از خوی انسانیش کنار رفته....پس به هر قصدی بکشی یا راضی به کشته شدن کسی شی یا تو اون شریک باشی یا حتی جلوی اون اتفاق رو نگیری بنوعی قاتلی....
سپیده جان اگر خدایی نکرده خدایی نکرده من جزئ این خانواده های شاکی بودم ، خودم شخصا ازش انتقام میگرفتم ...
من فکر می کنم باید بچه هامونو آماده کنیم. هر موقعی ممکنه با همچین چیزایی مواجه بشن. باید یادشون بدیم چه چیزایی خصوصیه و اگه کسی اینطوری حرف زد یا اونطوری کرد نترسه بیاد بگه
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2740
مهنوش جان تازه اینکه هیچی..... کراک و شیشه چون جزو مواد مخدر حساب نمیشه جرمی هم نداره!!!! ممکنه معلم حتی اعتیاد هم داشته باشه!!! پسر من کلاس اولیه اینقدر مورد بعدا بهش بر میخوری که این ساده ترینشه... متاسفانه
عجب کثافتی بوده بیشرف زبونم لال اگه من مادر یکی از این بچه ها بودم چهار تا افغانی اجیر میکردم تا دمار از روزگارش در بیارن گه بگیرن این قانون رو
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
نیمفادورا جان الان من به پسرم آگاهی هم بدم . اگه خفتش کنن دور از جونش چه کاری ازش برمیاد آخه؟
الان خوووندم...ولی بازم رونظرم هستم...اون بیرون پره ادمای بیماره...بچه و زن و مرد همه در معرض اسیب رسوندن اینان....باید بخدا توکل کنی....تو هر جای دنیا هم باشی ادم مریض هست....ضمنا با اعدام چی بحال کسی که در حقش ظلم شده تفاوت میکنه..جز اینکه حس نفرت و کینه تو قلبش کاشته میشه...
نمیدونم ولی نظر من اینه که با اعدام حداقل دلم خنک میشه چون به هیییییچ وجه قابل بخشش نیست
2706