2737
2739

من یه ادمی ام ک خیلی ب طرفم محبت میکنم مدام تو دست و پاشم جلو چشمشم ی جوری که زده میشه طرف و انگار ک من زمینه اینو بهش نمیدم که اونم بهم محبت کنه و نتیجش میشه حس ناراحتی و کمبود محبت

و من خیلی به روش میارن ک تو مثلا محبت کلامی به من نداری و...یجورایی انگار سیاست برخورد ندارم کنترش دست خودم نیس لطفا اگر راهی بلدیط پیشنهاد بدید 

چقد زیباست زمانی که زمانی ک ب چشمانم نگاه میکنی و غرق میشوی در سیاهی بی انتهای چشمانم و ماهدانه شنا میکنی در امواج ناز چشمانی ک مریض عشق و نگاه توست

زیاد ک باشی زیادی میشی

خب باید کنترل کنی دیگ خواهر من 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتایی که خونس فرض کن نیس فقط وقتایی که صدات میکنه جوابشو بده البته با مهر

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بذار کشفت کنه تو دستو پاش نباش براش ناز کن خودتو لوس کن مردا دوس ندارن خانومشون بیش از اندازه ابراز عشق کنه و تو دستو پاشون باشه

تا از قدیمیا دل نکنی جدیدا به سراغت نمیان
2740
ميشه لوس بودنو توضيح بدين

یه زمان یه دوست پسر داشتم می‌گفت لوس باش😂😂😂😂

هیچوقت نفهمیدم منظورش چیه و خوشحالم که نفهمیدم!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
ميشه لوس بودنو توضيح بدين

مثلا برو نقاشی بکش بعد برا خودت اهنگ بذار

برو بازی کن با کامپیوتر

ارایش کن موهاتو جینگلیل ببند

گلاتو اب بده بعد وقتی میاد اب بخوره یا کاری کنه ازپشت اروم نازش کن دستتو بکش رو شلوارش ولی زود وا نده

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
جاذبه دافعه همراه هم خوبه ناز بشو و لوس کم کم ناز کش ات میشه

اتفاقا خیلی لوسم نازمم میکشه ولی چون ما با هم دوست بودیم  توقعمو توی مهر و محبت بالا برده

چقد زیباست زمانی که زمانی ک ب چشمانم نگاه میکنی و غرق میشوی در سیاهی بی انتهای چشمانم و ماهدانه شنا میکنی در امواج ناز چشمانی ک مریض عشق و نگاه توست

اجازه بدین دلتنگتون بشه و بیاد سمتتون ک از شما بشنوه.. شما اجازه دلتنگ شدن و فضای ابراز علاقه رو بهش نمیدین و مدام هم شاکی هستین ک چرا نمیگی همین دافعه ایجاد کنه. زن نازه و مرد نیاز عزیزم

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

درباره تفاوت های بین زن و مرد و نحوه ارتباط..خواسته های مردها توی زندگی حتما مطالعه کنید...اونجوری که یه خانم دلش می خواد شوهرش باهاش رفتار کنه..فرق می کنه با رفتاری که مردها از خانومشون توقع دارن

عزیزم باید یه مدت دوری کنی یه مدت سعی کن در حد عادی و بدون محبت رفتار کنی مثل یکی اعضای فامیل بعد کم کم سعی کن نظرشو با کارات جذب کنی خودش یواش یواش جذب میشه😊