2733
2734
عنوان

چجوری محبت شوهرمونو ب خودمون جلب کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 24 پست
اتفاقا خیلی لوسم نازمم میکشه ولی چون ما با هم دوست بودیم  توقعمو توی مهر و محبت بالا برده

بگومثلأچه جورى لوس ميکنى خودتو

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار کشفت کنه تو دستو پاش نباش براش ناز کن خودتو لوس کن مردا دوس ندارن خانومشون بیش از اندازه ابراز ...

ای جون من مشکلم همینه نمیتونم

بگو چجوری کنترلش کنم

من عاشق اینم یکی صب تا شب قربون صدقم بره واسه همین هیچ وقت واسه شوهرم کم نزاشتم چون میدونم نبود این چیزا چقد سخته ولی اون متوجه نمیشه ب من  محبت کلامی نداره 

چقد زیباست زمانی که زمانی ک ب چشمانم نگاه میکنی و غرق میشوی در سیاهی بی انتهای چشمانم و ماهدانه شنا میکنی در امواج ناز چشمانی ک مریض عشق و نگاه توست
اجازه بدین دلتنگتون بشه و بیاد سمتتون ک از شما بشنوه.. شما اجازه دلتنگ شدن و فضای ابراز علاقه رو بهش ...

میفهمم عزیزم ولی یجورایی طاقت ندارم تا چن ساعت نیس زنگ میزنم تا اون حرف نمیزنه من سر حرفو باز میکنم مثلا چیکار کنم ک یادش نیوفتم

چقد زیباست زمانی که زمانی ک ب چشمانم نگاه میکنی و غرق میشوی در سیاهی بی انتهای چشمانم و ماهدانه شنا میکنی در امواج ناز چشمانی ک مریض عشق و نگاه توست
2731
بگومثلأچه جورى لوس ميکنى خودتو

یه وقتایی موهامو سشوار میکشم یجوری رفتار میکنم ک الان نمیتونم و خسته شدم اون برام انجام میده

لباسای خوشکل و اونجوری ک اون دوست داره تنم میکنم

همیشه توی رابطه جنسی فعالم البته ببخشید رک میگم مردا عاشق این خصوصیتن

همیشه چهرم ارایش داره

باهاش لوس حرف میزنم

میرقصم

تو جمعی ک نمیتونیم پیش هم باشیم همش حواسم هست بهش مثلا وقتی نگام میکنه قیافمو مظلوم میکنم

برای کتاب میخونم

سرمو باید بزارم رو پاهاش نازم کنه

میفهمم عزیزم ولی یجورایی طاقت ندارم تا چن ساعت نیس زنگ میزنم تا اون حرف نمیزنه من سر حرفو باز میکنم ...

کتاب بخونین، به خودتون بیشتر برسین ، گل و گیاه پرورش بدین . یه ساعت هایی رو مال خودتون باشین باور کنین تغییر میکنه همسرتون وقتی میبینه ک شما هم برنامه های خودتون رو دارین نه همش دنبال ایشون

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
ای جون من مشکلم همینه نمیتونم بگو چجوری کنترلش کنم من عاشق اینم یکی صب تا شب قربون صدقم بره واسه ه ...

مردا بیشتر عشقشونو با عمل ثابت میکنن ولی بشین باهاش حرف بزن بگو دوست دارم عشقتو همینجور که با عمل نشونم میدی کلامی هم بهم ابراز کنی دوست دارم بشنوم خانوما دوس دارن حرفای عاشقانه از همسرشون بشنون بعد خودتو لوس کن براش کم کم یادش بده سیاست زنونه داشته باش عزیز دلم اون بلد نیست تو یادش بده بهش بگو مثلا هرجا که خوشحالت کرد بهش ابراز علاقه کن که اونم یاد بگیره نه 24 ساعت قربون صدقش بری زیاد تو دستو پاش نرو بذار اون بیاد سمتت اون تشنت بشه میگن زن نازه مرد نیاز

تا از قدیمیا دل نکنی جدیدا به سراغت نمیان
2738
کتاب بخونین، به خودتون بیشتر برسین ، گل و گیاه پرورش بدین . یه ساعت هایی رو مال خودتون باشین باور کن ...

کاملا درسته کوتاه و کاربردی

متچکرم

کاملا درسته کوتاه و کاربردی متچکرم

ما اول باید خودمون رو دوست داشته باشیم تا دیگران دوستمون داشته باشن. دوست داشته باشین خودتون رو شما بهترین خودتون هستین💜

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb