2733
2734
پشت سرم حرف میزنه.مثلا من طلا نداشتم قبل ازدواجم.هیچی حتی گوشواره ،اینو رفته تو خانواده شوهرم سوژه ک ...

وای عزیزم خوبه که شما درک وشعورت بالاست.خیلی به ادم بر میخوره ولی این موضوع ها

پشت سرم حرف میزنه.مثلا من طلا نداشتم قبل ازدواجم.هیچی حتی گوشواره ،اینو رفته تو خانواده شوهرم سوژه ک ...

البته طلا چون جنبه مادي داره

مثال شنا غلطه  

چون طلا نون و اب ميشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار بگو ارزش وسایل برا کسائیهکه خودشون بی ارزشن این منم که به اکسسوری هام بها میدم

طلا واقعا برام بی ارزشه

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2731
دختر خاله شوهرم شدیدا حالمو بهم میزنه

تو بگو از عفريته

دختر خاله جون مرگ شده شوهرت  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
میشه دوست های خانوادگی هم جزو فامیل حساب کرد؟ دوتا از دخترای دوست های خانوادگی خانواده نامزدم بش ...

سعی کن هیییچ وقت جلو نامزدت نشون ندی که عصبانی ای یا حرصت گرفته ازشون .بخند بگو در حدی نیستن بخوان حرفی بزنن

فکر کن از هر لحاظ من سرترم.خانوادم خیلی فرق میکنن باهاش.من ی کاری رو شروع کردم یک ساله دارم سفارش می ...

خب اینکارش باعث بشه بخندی

حرصت نده

میدونی اون کامل دنبال حرص خوردن توعه

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2740
وای عزیزم خوبه که شما درک وشعورت بالاست.خیلی به ادم بر میخوره ولی این موضوع ها

آره.خیلی.واقعا ناراحت شدم.الآن این گردنبندو نگه دلشتم سرعقد دخترش بدم به اون.یا شاید بهترشو برای دخترش خریدم که خرفهم بشه.

راستش فامیل دیگه فکر خیال ندارن

نباید اهمیت داد 

یه فامیلامون بود تو عقد حامله زایمان کرد به کسی نگفت حالا خاله برای دخترش 

۱۵تیر کارت داد برای آخر که تیر عروسی بود 

پیام فرستادن به ما برخورد دیر گفتین بهمون ما نمیایم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

منم از دست جاری بزرگم نمیدونه چ مرگشه منو میبینع دماغش میره توسرش اونوقت من براش هر کاری کردم کمکش کردم موقع زایمانش تو سرما سر زمین سرد خابیدم غذاپختم لباساشونو شستم خونشو آب و جارو کردم مراقب بچه هاش بودم همش حلالش الان اون هر وق با جاری دومیم خراب کنه میاد طرفم ک لج اونو دربیاره و شروع میکنه از بدی گفتن راجب جاری دومیه ک چقد پشت سر من حرف میزنه و این حرفا...

اگ باهاش خوب باشه زیر منو میزنه اصن نمیدونم چ مرگشه

خب اینکارش باعث بشه بخندی حرصت نده میدونی اون کامل دنبال حرص خوردن توعه

دقیقا دقیقا.اخه ببین کار واسه همس اما این میگه فقط من میتونم فقط من بلدم بعد رفته یواشکی پیج زده مثل من رفتم یهو اتفاقی پیجشو دیدم هنگ بودم...